Odpowiedzi

2010-02-17T16:32:12+01:00
No wiec tak Imie Nazwisko Miasto data Drogi ferancu , pisze do Ciebie z wielką prośbą , neka mnie zakończenie twej ksiązki pt : " Chłopcy z placu Broni ". To bardzo smutne ze nemeczek umiera na końcu powieści , czy niemugłbyś zrobić kilku poprawek w swojej książce ?. Bardzo mi na tym zależy ponieważ lubie szczęśliwe zakończenia , a sam wiesz jak teraz to opowiadanie wyglada , na koncu robi sie bardzo smutna sytuacja . Dlatego bardzo cie prosze , zmien to o co prosze . PS:Pozdrowienia
6 4 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T16:51:28+01:00
"miasto" data


Drogi Pisarzu!
Przeczytałam/em uważnie twoją książkę i miałam mieszane uczucia. Myślałam że w tej książce znajde coś ciekawszego. Jednak mimo wszystko zrozumiałem fabułę książki ale nie podobało mi się zakońzenie. Równie dobrze mogłabym dla ukształcenia wyobraźni, wymyślić zakończenie.
Ja osobiście lubię szczęśliwe zakończenia i dla tego nie spodobało mi się zakończenie. Chciałabym aby taki wybitny pisarz jak Pan poprawił zakończenie na szczęśliwe. Książka mimo tego, że nie jestem fanką czytania nie byłą najgorsza. To zakończenie zmieniło by tą książke i jej fabułę na lepszą.
Myśle sobie, że nie uraziłam Pana i nie spowodowałam kryzysu twórczości. Będe Panu bardzo wdzięczna jak spełni Pan prośbe czytelnika.

twój podpis
List napisałem w spspób taki jak wydawał mi się najrozsądniejszy popraw ewentualne błędy.
5 4 5