Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T09:57:16+01:00
Hi Ann!
Jestem na wakacjach w Sopocie. Przebywam w tanim schronisku dla młodzieży nie daleko morza. Jak wiesz, jestem tutaj z moimi przyjaciółmi-Jim i Marty, ale także mieliśmy okazję spotkać bardzo ciekawych ludzi z Sopotu. W tej chwili jesteśmy na plaży i po prostu odpoczywamy po długiej nocy, którą mieliśmy wczoraj.
Sopot jest bardzo duży. Każdego dnia gramy w siatkówkę plażową, pływamy, zwiedzamy i chodzimy do popularnych pubów. Pogoda jest po prostu genialny. Wczoraj padał deszcz dużo więc spędziliśmy czasu na zakupach. Kupiliśmy ładne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Niestety nasza podróż kończy się w sobotę Mam nadzieję, że nie spóźnimy się na pociąg.
Do zobaczenia wkrótce.

Hi Ann!
I'm on holidays in Sopot. I’m staying in a cheap youth hostel near the sea. As you know, I’m here with my friends- Jim and Martha, but I also had a chance to meet very interesting people from Sopot. At the moment we are sunbathing on the beach and just having rest after a long night that we had yesterday.
Sopot is great. Every day we play beach volleyball, go swimming, sightseeing and visit popular pubs. The weather is just brilliant. Yesterday it rained a lot so we spent lots of time shopping. We bought nice presents for friends and family. Unfortunately our trip ends on Saturday I hope we won’t be late for the train.
See you soon.


8 4 8