Odpowiedzi

2010-02-17T16:59:17+01:00
Gdy patrze przez okno, widzę garaże, z których codziennie wyjedżają i wjedżdżają samochody. NIedaleko jest sad, z różnorodnymi roślinami i drzewami, a za sadem jest górka, na której w zimie zjedżają dzieci na sankach. Górkę i sad oddzielają dzrzewa, które mają ogromne korony drzew, i przepiękne liście. Wzdłóż garażu biegnie droga którą każdego dnia wracam ze szkoły do domu.


^_^. licze na naj. a i jak ci się spodobało to napisz.
2010-02-17T17:07:17+01:00
Uwielbiam patrzeć przez okno z mojego pokoju ,ponieważ mam bardzo ładny widok. Na pierwszym planie widzę piękny sad ,w którym jest wiele drzew z rożnymi owocami. Z lewej strony widać kilka garaży należących do moich sąsiadów . Pomiędzy garażem a sadem jest droga ( asfaltowa/żwirowa) . Jest także wysoka górka ,z której zjeżdzaja w zimie dzieci na sankach.

Nie widziałam tego widoku to nie wiem za bardzo;p Możesz też napisać coś więcej bo to stanowczo za mało . Opisz jaki ten widok jest zimą a jaki latem ze w zimie garaze są pokryte puchem sniegu;D a w lecie ,że owoce pieknie kwitna jest zielona trawka i takie tam... do opisania uzywaj wielu przymiotnikow (kolorowo, barwnie...itp).