Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T18:04:14+01:00
Droga (imię)!

Na wsyepe mojego listu chcialabym sie Ciebie zapytac co u Ciebie i jak sie czujesz? pisze do Ciebie gdyz wiem, ze nie uczeszczasz na naiedzielna msze sw.
Wiem ze to nie moja sprawa i nie powinnam sie do tego wtracac jednak sadze ze powinnas zmienic swoje postepowanie. Bog jest bardzo wazny w zyciu kazdego czlowieka. nie mozemy go zaniedbywac ze swego lenistwa czy innych blahyh powodow. otzrymujemy od niego wiele łask ktorych doswiadczamy w zyciu codziennym, jednak nie mozemy ciagle czegos od niego wymagac nie dajac nic w zamian.
Prosze Cie przemysl to i sprobuj popatrzec na to z innej strony. Prosze Cie o to gdyz martwie sie o Ciebie. Jeszcze raz Cie pozdarwiam.

podpis
2010-02-17T18:04:32+01:00
Droga ****** (imię koleżanki)

Na początku mego listu chcę cię serdecznie pozdrowić.Pisze do ciebie z prośbą żebyć uczestniczyła w tą niedzilę we mszy świętej .Pan Jezus tyle za nas wycierpiał i chce by chodzic do kościoła :) Jeszcze raz serdecznie cię pozdrawiam >!!!
******* (twoje imię)
  • Użytkownik Zadane
2010-02-17T19:24:14+01:00
Droga Marto


Na wstępie mego listu chcę cię pozdrowić. Słyszałam że nie chcesz uczestniczyc we mszy św . Dlaczego?? przecież przez uczestnictwo we mszy św ni ci nie będzie!Ksiądz ci nic nie zrobi, ludzie nie będą cię nie będą wytykać palcami że nie hodzisz do kościoła.Myślę ze przekonałam cię ze chodzenie do ościoła nie jest takie złe jak słyszałaś. Myślę że choć trochę zastanowisz się nad moja zachetą. Czekam na odpowiedż.Podpis.Sylwia