Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T19:00:21+01:00
Na ostatni rok byliśmy zapewnienie bezpłatnych pokrywane obiady dla zespołu Freshview. Nie oferujemy pewien rodzaj posiłku luzem, a nie każdy członek zespołu może zarządzić, co czują się jak w tym dniu. Jak można sobie wyobrazić, logistyki dla tego mogą być bardzo skomplikowane, więc chciałem podzielić się nasze najnowsze innowacje w zarządzaniu obiad.

Jako część naszego programu rocznego stażu, do wewnątrz często rozpocznie prace nad wewnętrznym aplikacja do zapoznania się z naszym środowiskiem programistycznym, kodowanie praktyk, itp. W tym roku, Andrew star intern Canby otrzymał zadanie reorganizacji naszego obecnego systemu zamawiania lunchu Nie jest to łatwe zadanie albo, Hell Hath No Fury jak 12 frajerów tak głodny błędy lub przerwy ma opcji!

Andrzej przyszedł z jakiejś wielkiej innowacji. Jestem raczej przekonany, to najsłodsza obiad system zamówień na naszej planecie. Zrzut ekranu z prawej gotowego produktu po prostu moje zamówienie złożone na dziś.Ja nie wiem czy ja dobry tekst przetlumaczylam
1 5 1