Your free time

I don't have much free time but when I find some I like spend it in an active way. I usually take my dog on a leash and do some jogging. If there is a chance I take my bike from garage ang I ride for hours. I go on a trips around my city. I have already visited most of the villages near the place I live. It's good for my health. After this my brain works more effective and I can do my homework. I'm good at swimming. When I have an opportunity I go to the swimming-pool. If the weather is awful I sit in my armchair and listen to the music. I sometimes play computer games with my friends. In the evenings I watch TV. I like comedy movies especially those where Cezary Pazura is starring. In general I'm trying to spend my free time outdoor. In the evenings I go to the discos. I love music so when only I get some money I spend it on concerts. Przetłumaczcie plissss.....

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T19:39:06+01:00
Nie mam wiele wolnego czasu, jednak kiedy go trochę znajdę lubię go spędzać w aktywności(w sporcie). Zazwyczaj biorę mojego psa na spacer i idę pobiegać. Jeśli mam taką szansę, wyciągam rower z garażu i idę pojeździć na nim przez godzinkę. Chodzę na wycieczki po moim mieście. Mam tam do odwiedzania wiele ciekawych miejsc. Jest to dobre dla mojego zdrowia. Po tym wszystkim, muszę jeszcze zrobić zadanie domowe. Jestem też dobry w pływaniu. Kiedy mam więcej czasu idę popływać na basen. Kiedy pogoda jest okropna siedzę na fotelu i słucham muzyki. Czasami gram w gry komputerowe z moimi przyjaciółmi. Wieczorami oglądam telewizję. Lubię komedie w których gwiazdą jest Cezary Pazura. Generalnie, próbuje spędzać swój wolny czas na zewnątrz. Wieczorami chodzę też na dyskoteki. Kocham muzykę i kiedy tylko mam trochę pieniędzy spędzam czas na koncertach.

:)
2010-02-17T19:43:31+01:00
Nie posiadam dużo wolnego czasu, ale jeżeli znajdę go trochę, lubię go spędzać aktywnie. Zazwyczaj biorę mojego psa na spacer i biegam. Jeśli jest okazja biorę rower z garażu i jeżdżę godzinami. Jeżdżę trasami wokół mojego miasta. Zwiedziłam już większość wsi w okolicy miejsca gdzie mieszkam. To jest dobre dla mojego zdrowia. Po tym, mój mózg pracuje bardziej efektywnie i odrabiam swoje zadania domowe. Jestem dobra w pływaniu. Jeżeli mam sposobność idę na basen. Jeżeli woda jest straszna siadam w moim fotelu i słucham muzyki. Czasami gram w gry komputerowe z moimi przyjaciółmi. Wieczorami oglądam telewizję. Lubię komedie, a najbardziej jeżeli gra w nich Cezary Pazura. Generalnie staram się spędzać czas wolny na dworze. Wieczorami chodzę na dyskoteki. Kocham muzykę więc gdy mam trochę pieniędzy wydaje je na koncerty.