Odpowiedzi

2010-02-17T20:26:08+01:00
Witaj, jak zapewne wiesz moja okolica jest bardzo ciekawa. Wielu ludzi przyjeżdża tu tylko po to aby podziwiać to co stworzyła natura. Mam teraz parę dni wolnego więc może wybierzemy się na wyciekę krajoznawczą po Skarżysku Kamiennym. Obiecuję ci, że będzie bardzo ciekawie. Ja znam te tereny i pokażę ci najlepsze miejsca. Co ty na to? A jeżeli ci się spodoba a zapewne tak będzie możemy pozwiedzać tereny w całym województwie świętokrzyskim. Mam nadziję że podoba ci się mój pomysł. Udowodnię ci, że moja okolica jest przepiękna i nie może się równać z tą za granicy.
2010-02-17T20:34:08+01:00
Od razu mówię że pisze to sama, teraz, nie przepisuje z książek ani zeszytów. Mam umiłowanie do języka polskiego więc coś takiego nie jest trudne, zobacz;

Wiem że nie znasz naszych terenów, więc proponuję Ci bardzo ciekawą wycieczkę krajoznawczą. Objedziemy całe województwo świętokrzyskie autobusem z doświadczonym przewodnikiem. Chcę Ci podkreślić że zwiedzimy Skarżysko Kamienne, ponieważ wiem że bardzo chciałeś tam pojechać. Myślę że to bardzo dobry pomysł na wypoczynek. Będziemy mogli też udać się do sklepu z pamiątkami. Nie będę Ci tego opowiadał tak długo, bo nie zostanie nic na wycieczkę.


Na koniec możesz machnąć jakieś zakończenie że czekasz gdzieś tam o którejś tam. No chyba że to wystarczy w takim razie myśle że ci się spodoba.