Witam
Jestem tutaj nowy i jest to mój pierszy wpis, polecił mi stronke kolega. Na
początek mam do rozwiązania zadanie z języka angielskiego. Otóż chodzi o napisanie pocztówki z wakacji do przykładowego kolegi, przyjmijmy Daniela. Pocztówka musi zawierać minimum 120 słówek i muszą w niej być użyte czasy present simple i present perfect. Trzeba opisać co robiłem ( zwiedzałem, bawiłem się ) i to na co dopiero mam plany lub czekam. Przykładowe pocztówki na których mam się wzorować pokazała nam nauczycielka dodaje je na zdjęciu jako załącznik. Prosiłbym również o ten sam teks po polsku z racji tego że angielski to moja słabsza strona ;) Z góry dzięki.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Dist
  • Początkujący
2010-02-17T22:41:58+01:00
Hi Daniel
I'm having a great time in Paris. The weather here isn't very good, but everything else is just awesome. Yesterday i were on Eiffel Tower, it's really huge and amazing. I were going up long time beacuse i was using stairs. Everyday i'm going to restaurant to eat something very delicious. That's all what i can say now.
Write to me soon
"Twoje imie"

<Polska wersja>
Cześć Daniel!
Świetnie spędzam czas w Paryżu. Pogoda nie jest zbyt dobra, ale wszystko inne jest poprostu niesamowite. Wczoraj byłem na wieży Eiffla, jest naprawdę duża i zaskakująca. Szedłem na góre bardzo długo ponieważ używałem schodów. Codziennie chodze do restauracji zjeść coś bardzo pysznego. To wszystko co mogę powiedzieć.
Napisz do mnie wkrótce
"Twoje imie"

Mam nadzieje że pomogłem ^_^