Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-17T21:12:13+01:00
Droga Babciu !
Piszę do Ciebie ponieważ niedługo z klasą wybieramy się na wycieczkę zagraniczną samolotem a ja strasznie się boję przez te ostatnie katastrofy.
Mama codziennie mnie uspokaja i mówi , że nam napewno nic się nie przytrafi , ponieważ tamte to przypadki.Ale coraz częściej słysze o wypadkach samolotów gdzie ginie po 150 osób ! Ten fakt bardzo mnie przeraża.Boję się także turbulencji.Mówią co chwilę w telewizji że nad Włochami i Grecją ostatnio są one najmocniejsze.Z dnia na dzień zbliża się wycieczka , a ja coraz bardziej się boję.Mam straszne wizje , śnią mi się koszmary.Za twoich czasów Babciu nikt by nie pomyślał że mogą być takie tragedie poniewż były tylko średniej jakości samochody oraz środki komunikacji.Ty pewnie nie miałaś takich obaw.
Babciu jak przeczytasz ten list to szybko do mnie zadzwoń , bo wiem że jako jedyna mnie uspokojisz i przekonasz do wylotu do Turcji.
Czekam na odpowiedź !
4 1 4
2010-02-17T23:08:17+01:00
Droga ciociu!
Piszę do Ciebie mój list, ponieważ potrzebuję komuś o tym powiedzieć, mianowicie za tydzień, wraz z rodzicami, wyjeżdżam na wczasy na Teneryfę. Bardzo boję się tej wycieczki, ponieważ, stresuję mnie myśl, o locie który nas czeka. Ostatnimi czasy, tak wiele słyszy się, o różnych katastrofach lotniczych, atakach terrorystycznych, i innych niebezpieczeństwach. Rodzice zapewniają mnie, że nic takiego nam się nie przydarzy, jednak ja oduczam pewien, wewnętrzny niepokój. Mam nadzieję, że do dnia wyjazdu, jakoś mi przejdzie, i ze spokojem wejdę na pokład samolotu. Czy uważasz, że loty są bezpieczne, oraz że samolot jest dobrym środkiem transportu ? Błagam, doradź mi coś.
Twoja Agata.