Odpowiedzi

2010-02-18T11:00:14+01:00
DLACZEGO MUNDURKI POWINNY BYĆ W SZKOLE.

Drodzy Rodzice, dziękuje za tak liczne przybycie. Na dzisiejszym spotkaniu chcielibyśmy poruszyć kwestię mudnurków w szkole. Słyszelismy już wiele argumentów "za" i jeszcze więcej "przeciw", lecz ostateczna decyzja będzie należała oczywiście do was jak i do nas- dyrekcji szkoły.
Wielu z was mówilo nam, że mundurki to bzdura, że wszyscy będą wyglądali identycznie i dzieci nie będą miały prawa być indywidualne. Ależ oczywiście na pewno jest w tym ziarno prawdy. Uważam jednak, że wprowadzenie mudnurków jest doskonałym rozwiązaniem dla wszysckich, dla dzieci zamożnych jak i dla tych pochodzących z ubogich rodzin, wtedy nikt nie będzie wyśmiewał się z drugiego ucznia, nikt nie będzie go obrażał, że jest biedny czy nie ma modnych, firmowych spodni. Dla nas nauczycieli oczywiścnie nie ma to znaczenia, czy ktos jest biedny czy bogaty, lecz dla dzieci w tym wieku jest to ważne. Mudnurki będą rowniez świadczyły o poziomie szkoły jak i dyscyplinie w niej panującej. Dzieki nim będziemy mogli stworzyć miejsce przyjazne dla każdego ucznia, gdzie nikt nie będzie czuł się gorszy. Dlatego drodzy rodzice zastanówcie się nad tym czy chcecie aby wasze dzieci chodziły do szkoły zadowolone czy poto aby urządzać rewie mody.
2010-02-18T11:01:12+01:00
Drodzy rodzcie!
Uwazam ze mundurki wniosą do szkoły wiele dobrego.Jest to najlepszy pomysł na jaki wpadli posłowie.Dzieki nim nikt nie bedzie sie wyróżniał. NIektorych nie stac na drogie markowe ciuchy jaki innych. Wiem jak ajest sytuacja w szkole. Dzieci ktore sa "gorzej" ubrane sa wyśmiewane i zdarza sie tez ze szykanowane.
Mundurki moga tez zaradzic zbyt wyzywającemu ubiorowi nastolatek.