Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-18T11:25:06+01:00
Współczesna młodzież gdy jest zakochana po
1. opuszcza sie w nauce
2. szybko sie denerwuje
3. moze miec problemy w związku
4.chłopak moze zrobic jejdziecko i ja zostawic, a matke pograzy to w wielkim zalamaniu ;(
Mysle ze wystarczy
2010-02-18T11:31:48+01:00
XXI wiek, jest wiekiem postępowym, w którym nawet miłość traktowana jest inaczej, szczególnie przez młodzież, która skupia sie na innych aspektach niż wczesniej.Miłość jest trudna do zrozumienia, tak na prawdę nie wiadomo co na nią wplywa. Dzisiejsza młodzież przeżywa ją bardzo róznie, jedni sie załamują inni targną się na swoje życie jeszcze inni po prostu sie tną.
Kiedy ktos się zakocha, mówi się, że ma klapki na oczoach, nie widzi tego, co widzą wszyscy do okoła nawet jak wybranek okaże sie draniem, osoba zakoachan tego nie zauważam dopiero kiedy dojdzie do sytuacji, w której On lub ona ujawni swoje prawdziwe oblicze klapki znikaja z oczu. I wtedy albo sie wybaczy albo nie.
Kiedy doznamy zawodo miłosnego, możemy sie z tego szybko otrząsną bądź popaść w jakąś depresję, będziemy tak silnie przezywali miłość, nawet ta juz utraconą, że nie będziemy w stanie funkcjonować, aż w końcu będziemy szukali w sobie tych złych cech, które spowodowały, że nas partner nas zostawił, i wmówimy sobie, że to nasza wina, poczym lykniemy prochy i po sprawie.
Innym przykladem przezywania miłości przez młodziez może być sytuacja kiedy, zawalaja oni nauke z powodu, że 70% swojego czasu spedzają z tą drugą osobą, robią razem wszystko, niemóc sie ze soba rozstać.
Kolejnym przykladem może byc sytuacja, jak przezywanie miłości wpływa na styl danej osoby, aby móc kogos zdobobyć staramy się do niej upodobnić aby zwróciła na nas uwagę.
Młodziez wlaśnie w taki sposób przezywa miłość, zmienia się dla niej, truje się dla niej, robi dla niej wszystko.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T11:32:26+01:00
Argumenty:
-wspólczesna młodzież nie wie,co to prawdziwa miłość. Pod pojęciem tego uczucia często odczytuje dobrą zabawę z drugą osobą lub chwilowe zauroczenie
-o prawdziwej gorącej miłości młodzi ludzie tak naprawdę nie mają pojęcia,tylko naśladują wzorce przedstawiane w serialach i innych filmach,które często są negatywne
-ludzie młodzi nie zdają sobie sprawy z tego jak wielkim słowem jest "kocham".Rzucają to słowo często jakby na wiatr.Nie jest im dane poznanie i doswiadczenie takiego uczucia,gdyz telewizja czy internet mówią i rozpowszechniają okropny wzór prawdziwej miłości.Sprowadzają to uczucie do
wspolnego spedzania imprez czy wychodzenia do kina przez dwoje niby zakochanych ludzi.Przecież miłość polega na czymś zupełnie innym( wspolne spedzanie czasu,hobby,wspieranie sie,rozwiazywanie problemow,odpowiedzialnosc,powazne myslenie o przyszłosci)
-we wspolczesnosci prawdziwa miłość jest wyjątkiem,zdarza się rzadko,jesli chcemy poznać takie uczucie mozemy to zrobić dzieki literaturze,np.czytając "Laurę i Filona",jednak nie mozemy poszukiwać go wsród dzisiejszych nastolatków
-młodzi ludzie nie są zdolni do przeżycia prawdziwej miłosci,bo są zdemoralizowani przez to,co pokazują im zrodła przekazu,np. net. Owszem zdarzają się wyjatki,ale dopoki młoda osoba jest pod wpływem świata internetu,telewizji i super modnych znajomych nie jest zdolna do przezycia prawdziwego uczucia,bo chcac np. zaimponowac innym zrezygnuje z tego na rzecz zabawy i pokazania swojej nowoczesności (np. tylko przelotne spotkanie z druga osobą)
3 4 3