W czasie ferii zimowych zamierzasz spedzic kilka dni w Zakopanem ze swoim przyjacielem z Portugalii.Napisz do niego list
- poinformuj gdzie i na jak dlugo zarezerwowalas noclegi
- napisz jakie sporty zimowe mozna uprawiac z Zakopanem i jakie inne formy rozrywki sa dostepne
- poinformuj jaka jest w polsce pogoda i co powinien ze soba zabrac
- zapytaj kiedy dokladnie przylatuje do polski i zaproponuj ze odbierzesz go z lotniska
(od 100 do 150 wyrazow) bardzo prosze o pomoc

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T17:27:08+01:00
Wersja po Polsku:
Cześć Henry!
W tym liście chciałabym Ci napisać, że bardzo cieszę się z naszego wspólnego wyjazdu w góry(Zakopane). Będziemy mieszkać w przytulnym motelu w samym centrum Gubałówki, mamy tam zarezerwowane miejsca na 10 dni. Podczas pobytu w Zakopanym możemy pójść na wyciąg i jeździć na nartach lub na snowboardzie, jeśli byś chciał możemy pójść na lodowisko lub do kina. Pogoda w Polsce jest piękna, jest dużo śniegu i mocno dogrzewa słonko. Na koniec chciałabym Cię zapytać kiedy dokładnie przyjedziesz?
Majka
P.S. Proszę Cie odpisz do mnie jeszcze przed wyjazdem.

Wersja po Angielsku:
Hey Henry!
In this letter I would like you to write that I'm excited with our joint trip to the mountains (Zakopane). We will live in a cozy motel in the heart of Gubalowka, where we have reserved space for 10 days. During his stay in Zakopane, we can go to the lift and go skiing or snowboarding, if you want we can go to the skating rink or a movie. Weather in Poland is beautiful, it is a lot of snow and very warm sun. At the end I would like to ask you exactly when you arrive?
Majka
P.S. Please please reply to me before you go.
1 1 1