Pomóżcie! Potrzebuję zaproszenia do Niemiec ;)
Wytłumaczenie:
jesteś Niemcem który mieszka w Berlinie i masz kolegę z Polski, którego chcesz zaprosić i nakłonić do odwiedzenia Niemiec... Trzeba napisać zaproszenie w którym mają znajdować się ciekawe miejsca do zwiedzania miasta itp... ;P po prostu musisz przekonać polaka do odwiedzenia berlina... ma być to proste kilku zdaniowe zaproszenie tyle tylko że po niemiecku, z czym mam trudność ;/
Bardzo proszę o rzetelną pracę ;)) z góry dziękuję! ;D

2

Odpowiedzi

2010-02-18T14:29:16+01:00
P:
Cześć,
Tu w Berlinie jest super. Mamy dużo ciekawych zabytków, muzeów i atrakcji. Są tu kina i kręgielnie, jakich nie ma w Polsce. Jednym słowem, jest tu super i musisz tu przyjechać.

N:
Hey,
Hier in Berlin ist groß. Wir haben eine Menge von interessanten Denkmälern, Museen und Attraktionen. Es gibt Kinos und Kegelbahnen, die nicht in Polen. Mit einem Wort, es sind super, und Sie haben, hierher zu kommen.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-18T14:30:27+01:00

Hallo Tom!

Ich wollte Sie an einen deutschen laden, weil sie sehr interessante und schöne Orte zu besuchen. Brdo, ich bin sehr glücklich, denn wie Sie sehr nachdenklich zu gelangen, und hier ist einfach toll. Wie kommen Sie besuchen Sie die berühmtesten Sehenswürdigkeiten.

Mit freundlichen Grüßen und Küssen ...
Cześć Tomek!

Chciałam Cię bardzo zaprosić do Niemiec, ponieważ są bardzo ciekawe i piękne obiekty do zwiedzenia. Brdzie mi bardzo miło jak przyjedziesz bo bardzo tęsknie, a tutaj jest po prostu wspaniale. Jak przyjedziesz zwiedzimy najsłynniejsze zabytki.

Pozdrawiam i całuje...


Mam nadzieję że pomogłam,
Pozdrawiam ;)
1 5 1