Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T12:48:20+01:00
Moim zdaniem Stefan Żeromski gdy był gimnazjalistą w niczym nie przypominał nastolatków w dzisiejszych czasach. Uzasadniam to tym iż, Żeromski gdy rozpoczynał naukę w gimnazjum, zaczęły powstawać jego pierwsze próby literackie - wiersze, dramaty oraz przekłady z literatury rosyjskiej. Ze względu na trudności finansowe i początki gruźlicy, Żeromski musiał ukończyć gimnazjum bez uzyskania matury. Dzisiejsza młodzież w większości nie ma takich problemów. Największym problem dzisiejszego nastolatka jest to w co się jutro ubierze. Większość woli komputery i nowoczesne sprzęty niż pisanie literatury.
3 3 3
2010-02-27T13:21:04+01:00
Stefan Żeromski kiedy był w gimnazjum on wolał pisać wiersze oraz przekłady z literatury rosyjskiej , czytał dużo książek , a dzisiejsza młodzież woli komputery,telewizje lub spotykać się z przyjaciółmi . Moim zdaniem dzisiejsza młodzież (nastolatki,nastolatkowie) nie przypominają Stefana Żeromskiego jak już mówiłam on dużo czytał książek ,a oni jak muszą czytają jak np. lektury do szkoły lub wtedy kiedy rodzice im każą .

Myślę że dobrze to jest :);)8)
2 3 2
2010-02-27T13:45:08+01:00
Moim zdaniem Stefan Żeromski w niczym nie przypominał dzisiejszej młodzieży. Mało gimnazjalistów w dzisiejszych czasach interesuje się czym kolwiek innym niż komputerem, telewizją, czy dobrą zabawą. Nikomu nie przyszło by do głowy by zacząć pisać wiersz, a co dopiero dramat. Żeromski miał też bardzo trudne dzieciństwo. Ze względu na brak finansów i początki gruźlicy nie mógł ukończyć szkoły z maturą, a dzisiejszą młodzież w ogóle by to nie poruszyło. Wątpię też, iż ktoś w tym wieku bez przymusu zaczął przekładać literaturę rosyjską. Tak więc moim zdaniem dzisiejsi gimnazjaliści w ogóle nie przypominają Stefana Żeromskiego za czasów gimnazjum.
4 4 4