Proszę o napisanie CHARAKTERYSTYKI Adama Cisowskiego z ,,Szatana z siódmej klasy" PROSZĘ O NAPISANIE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ŻEBY BYŁO TO NAPISANE SZYBKO I ŻEBY BYŁO TO TROCHĘ DŁUGIE !!!

A oto co można użyć żeby go scharakteryzować:


PRZEDSTAWIENIE:
Adam Cisowski, 17 lat, uczeń gimnazjum w Warszawie, czworo rodzeństwa, ojciec lekarz, matka zajmuję się domem.

WYGLĄD: dobrze zbudowany, nieco pękaty, zmierzwione włosy, silne ciało, nie foremny chłopak.

CECHY CHARAKTERU:
bystry, mądry, inteligentny, niecodzienna umiejetnosc codziennego myslenia.
sprytny, dobry uczeń, zdolny, zna francuski, znany w całej szkole z umijetnosci rozwiazywania zagadek, koleżenski powszechnie lubiany, dyskretny, uprzejmy, kulturalny, pomysłowy,

Inni o Bohaterze :
wszyscy maja o nim dobre zdanie, czesto zwracaja sie o pomoc, wierza w jego umiejetnosci, wiedza ze potrafi byc dyskretny

Moja Ocena ! :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T15:47:34+01:00
Bohater książki ,,Szatan z Siódmej Klasy" nazywa się Adam Cisowski.Ma 17 lat i uczy się w gimnazjum w Warszawie. Mieszka w domu wraz z czwórką rodzeństwa. Mama zajmuje się gospodarstwem domowym, a ojciec jest lekarzem.
Chłopiec jest dobrze zbudowany, nieco pękaty, zmierzwione włosy i silne ciało. Charakteryzuje się inteligencją, niecodzienną umiejętnością codziennego myślenia i jest znany w całej szkole z umiejętności rozwiązywania zagadek.
Nauczyciele uważają Adama za dobrego ucznia i bystrego chłopaka. Koledzy mają o nim dobre zdanie i często zwracają się o pomoc w nauce. Zawsze są z nim szczerzy bo wiedzą, że jest dyskretny.
Moim zdaniem bohater książki jest wzorem do naśladowania, ponieważ jest kulturalny, zdolny i uprzejmy.