Jak należy postąpić , jeśli jest się świadkiem agresj w szkole? Napisz przemówienie na ten temat które wyglosisz przed koleżankami i kolegami z klasy W swoim występieniu możesz wykoszystać zaproponowanie zwroty i wyrażeń.
'
zwykle tchórzostwo, kończyć się itp
nie muszą być ale może to wam ułatwi sprawe prosze o odp
dużo punktów

3

Odpowiedzi

2010-02-18T16:54:45+01:00
Należy zgłosić nauczycielowi Prowadzące lekcje lub prowadzący dyżur , A jeżeli nie Ma nauczyciela . Powinno się Rozdzielić Tych co się biją .

mam nadzieje że pomogłam :))
2010-02-18T16:55:09+01:00
Ja bym postapil jak bym widzial/a za ktos urzywa w sql.to bym przeszkodzil/a a jesli by to nie poskutkowalo to bym powiedzial/a p.durektor lub nauczycielom.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T16:57:52+01:00
Drodzy uczniowie,

W naszej szkole i jak w innych dochodzi do przemocy, wy sami jesteście czasami bici przez swoich kolegów lub jesteście świadkami takiej agresji lub nawet agresorami. Lecz nie może tak być, trzeba usunąć agresje z siebie samych tak jak z swoich kolegów. Wszyscy poszkodowani przemocą nie chcą powiedzieć nikomu dorosłemu ponieważ nie chcą być skarżypytami. Lecz gdy nastąpi tak że powiedzą o tym dorosłemu to wychodzi na to że agresor jest zwyczajnie tchórzliwy. A więc apeluje do was wszystkich aby pomóc słabszym oraz o pomoc w usunięciu przemocy w naszej szkole.

Też miałem ten temat wypracowania i z tego dostałem 5