Odpowiedzi

2010-02-18T16:56:27+01:00
Chcę zostać politykiem ponieważ posiada on duże uprawnienia oraz prawa. Miałbym wpływ na to co się dzieje w moim kraju. Każdy inwestor liczy się z politykami gdyż sądzi, że gdy będzie z nimi dobrze żył to będzie miał lepiej. Tak więc odrużniałbym się od zwyczajnego społeczeństwa i bym był traktowany przez społeczeństwo jako ktoś który wiele może.
Po drugie politycy zarabiają dużo nie wysilając się zbyt bardzo. Nie muszą pracować ciężko a pieniądze w portfelu mnożą się w bradzo szybkim tępie. Każdego polityka stać na dobre samochody oraz na posiadłości, które są wręcz nie osiągalne dla zwykłego człowieka.
Będąc politykiem dbał bym o to by w moim najbliższym otoczeniu nie szerzyła się korupcja. Mógł bym bardzo wiele zdziałać dobrego oraz pomuc wielu ludziom.
Tak więc taka funkcja niesie za sobą duże możliwości ale też dużą odpowiedzialność gdyż bym nie odpowiadał tylko za siebie ale także za ludzi których reprezentuję.
2010-02-18T17:15:12+01:00
Chce zostać politykiem ponieważ dbałbym o interesy Państwa i Społeczeństwa, rozwiązywałbym problemy społeczne i dążyłbym
do tego aby innym ludziom żyło się lepiej i aby każdy miał w miarę możliwości państwa godziwą pensje.