Odpowiedzi

2010-02-18T18:01:52+01:00
Mój pokój jest niezbyt duży. Jest w nim jedno okno. Obok niego jest łózko. Na przeciwko łóżka znajduje się mój telewizor. Obok niego jest moje ulubione pianino. Nad pianinem znajdują sie szafki z książkami. W rogu pokoju jest segment z biurkiem i szafą oraz z komputerem. Kocham mój pokój.
2010-02-18T18:06:31+01:00
W moim malym pokoju jest wiele maskotego stojacych na polkach.Sa to pamiatki z mlodszych lat. kazda przypomina mi szczegolny moment w moim zyciu. bardzo lubie swoje lozko jest wygodne. kiedy za oknem pogoda deszczowa zimna wskakuje pod ciepla kołderkę i sobie marze lub czytam ksiazki. Mam pieska i czasem gdy ogarna mnie smutki wtulam sie w niego a on wyglada na zadowolonego ze wypelnia swoja misje byciem najlepszym przyjacielem. Gdy jestem z nim razem to moj pokoj staje sie jeszcze ladniejszym i pogodniejszym.To miejsce uwazam za najlepsze na swiecie kiedy miewam zle dni.
Zycze dobrych ocen ja za to dostalam 5+ :)
2010-02-18T20:22:36+01:00
Mój pokój jest niezbyt duży, ale przytulny. Znajduje się w nim wszystko, co jest mi potrzebne do życia. W rogu stoi duża szafa, w której trzymam wszystkie moje ubrania. Zaraz obok niej znajduje się biurko z jasnego drewna. Jak zwykle jest na nim pełno książek, z których się uczę. Stoi na nim też lampka nocna. Po przeciwnej stronie mam brązowy tapczan, na którym każdej nocy śpię. Jest tu też półka, na której stoi mały telewizor. Pokój jest pomalowany na kolor pastelowo zielony, a jedną ze ścian zdobią kolorowe obrazy. Uwielbiam go i za nic nie zamieniłabym go na żaden inny.