Hej ;p Mam takie zadanie -> Napisz ogłoszenie w którym zareklamujesz siebie jako przyjaciela (adresatem jest Bóg )

około 30 wyrazów ;p

Proszęęę ;*** ten kto napisze chociaż tak krótko,będzie " najlepszy" wybiorę go na najlepszego ;)))
Z góry Dziękujęęęę ;***

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T19:58:42+01:00
OGŁOSZENIE !
Kazdy poznaje siebie, gdy naprawde sie zrozumie. Ja uwazam ze jestem dobrą , godną osobą i prawdziwym przyjacielem wobec innych jak i ciebie. Wesołą, smutną, życzliwą, pragnącą poznawac swiat jaki stworzyłes.Taką własnie jestem.I gdy czasem mnie ktos nierozumie, ty zawsze zrozumiesz. Dlatego jestem przyjacielem któremu zawsze można cos powiedziec, zaufać. Uwazam siebie za skromną osobe, lecz w twoich oczach napewno jestem wyjątkowa. Bo gdyby ciebie nie było nie wiedział bym jaką droga pokierowac swoje zycie, dobrze ze jestes.

nie jestem zbyt twórcza ale wybacz ;D ;pp
3 5 3
2010-02-18T19:59:53+01:00
Pragnę zaoferować swoją pomoc wszystkim ,którzy chcą być wysłuchani , z możliwlością wsparcia i wszelkiej pomocy w szczególności dla najbardziej tego potrzebujacych.Jeżeli masz jakis problem z chęcia Ci pomoge i może razem spróbujemy to rozwiązać.:)
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-02-18T20:14:36+01:00
Drogi Boże !

Chcę napisać, że uważam się za dobrego i godnego przyjaciela wobec Ciebie i innych stworzeń na Ziemi. Jestem osobą wesołą, czasem smutną, ale przede wszystkim miłą, pomocną, życzliwą, pragnącą pogłębiać się coraz bardziej w Twoja wiarę, a także coraz więcej pomagać ludziom. W głębi serca mam Ciebie i resztę ludzi. Jeżeli ktoś mnie zrani to wybaczam, a jeżeli ktoś nie zrozumie mnie to zawsze Ty jesteś ku pomocy. Nigdy nie zdradzam tajemnic mi powierzonych, dlatego jestem osobą której można powiedzieć wszystko a i tak zatrzymam to dla siebie. Dzięki Tobie i innym wiem po co żyję i to właśnie Wy jesteście moim oparciem w trudnych chwilach. A jeżeli inni znajdą się w trudnych chwilach to ja staję się ich oparciem, wspieram, pomagam jak tylko mogę i potrafię. Nigdy nie kłamię, wolę szczerą bolesna prawdę niż kłamstwo. Każdego dnia staram się żeby mi i mojemu otoczeniu było coraz lepiej, piękniej, cudowniej. Po prostu jestem osobą optymistycznie nastawioną na życie i potrafię nawet w wielkim załamaniu się uśmiechnąć i być otwarta na ludzi. Umiem zawsze wysłuchać, doradzić, tak żeby było dobrze. Wspieram wszelkie organizacje potrzebujące serca ludzi. Dlatego sądzę, że jestem dobrym materiałem na przyjaciela.
1 4 1