1.Napisz list do koleżanki lub kolegi polecający film, który cię ostatnio zainteresował.
2.Przygotuj plan listu otwartego, którego wystosujesz w odrebie lasu tropikalnego.
3.Zredaguj list motywacyjny, który jest zwrócony do dyrektora biblioteki który ma uzasadnić twoje staranie o prace w bibliotece.
Bardzo proszę o napisanie tych 3 listów.
Z góry bardzo dziękuje;)))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-18T19:55:40+01:00
1.czesc Kasia! miejscowosc i data Fajnie,ze tak szybko mi odpisalas.Bardzo tesknie za Toba.Niecierpliwie zagladam codziennie do skrzynki na listy.
Ciesze sie,ze w sanatorium czujesz sie dobrze.Na pewno szybko wrocisz do zdrowia i nabierzesz sił.Świeze gorskie powietrze wzmocni Cie.
Wczoraj obejrzalam w telewizji cudowny film!Byl tak wzruszajacy,ze az sie poplakalam.Mial tytul"Heidi".Byla to opowiesc o przygodach malej dziewczynki,sierotki,ktora zamieszkala z dziadkiem w malej alpejskiej wiosce.Pokochala gory,proste zycie w drewnianej chatce i stadko koz.Znalazla tam przyjaciol.Nagle zabrano ja do Frankfurtu,gdzie byla towarzyszką kalekiej dziewczynki.Mimo,ze dostala sliczne ubrania,wlasny pokoj,ksiazki-bardzo tesknila za gorami.AZ sie rozchorowała.
Film skonczyl sie szczesliwie,ale bardzo przezywalam klopoty Heidi.Podobno jest w bibliotece ksiazka,wedlug ktorej rezyser nakrecil ten film.Musze ja pozyczyc!

ŚciskamCie!Caluje milion razy!
Twoja Monika...
1 5 1