Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-14T18:54:36+02:00
Dziękuje Ci Boże mój za to że dałeś nam dar wiary. Jest on dla mnie bardzo ważny. Dzięki jemu jestem pewny siebie i mam wiele wspaniałych rzeczy. Wierze w Ciebie Boże i wiem, że jesteś między nami wszystkimi. Ile razy jest zła sytuacja to ty pomagasz nam. Wszystkim wybaczasz bo wierzysz, że się nawrócimy. My się do Ciebie modlimy i prosimy o wiele rzeczy bo wierzymy, że nas wysłuchasz i pomożesz w każdej sytuacji.Każdy powienien w Ciebie wierzyć bo naprawde istniejesz i nam pomagasz. My w zamiam tego ważnego daru bdziemy namawiać ludzi żeby nawracali się i wierzyli w Ciebie panie nasz . Wiec dziekuje jeszcze raz i nigdy nie opuszczę Ciebie Ojcze Nasz .
4 3 4
2009-10-14T18:59:10+02:00
Boże Wszechmogący, dziękuję Ci za to że dałeś mi swój dar, dar wiary. To właśnie on pomaga mi przebrnąć przez to życie w którym tak trudno uwierzyć w dobro, miłość, nadzieje..
Dziękuję Ci za to że zawsze jesteś obok mnie.
Dziękuję za to że prowadzisz mnie dobrymi ścieżkami.
Dziękuję Ci Jezu także za moich rodziców. To dzięki nim moja wiara w Twoją miłość jest tak silna. Dziękuję za katechetów.
Posłałeś ich aby nauczali dzieci i młodzież o tych cudach.
Dziękuję za kapłanów i siostry zakonne. Chodząc na msze święte i słuchając Słowa Bożego, wiem że cała/cały należę do Ciebie.
Chcę zawsze Cię kochać i chodzić twoimi ścieżkami Panie.

Równe 10 zdań ;) Licze na najlepszą prace ! :P
4 4 4