Cześć. Mam do napisania kartkę z pamiętnika, ale z dwóch dni.. chodzi mi o to że np. z 10 października i z 14 października. Jeden dzień przynajmniej 9 zdań. Może być zmyślone, typu że kosmici mnie nawiedzili czy coś podobnego :)

1

Odpowiedzi

2009-10-14T17:17:49+02:00
Jest 9.10.2010r. godzina 23:35 i mam zamiar iść spać jest poniedziałek pogoda nie dopisywała cały dzien więc siedziałem w domu i się nudziłem. Po południu przyszedł do mnie mój najlepszy kolega po czym bardzo się ucieszyłem . Namówił mnie na przywoływanie dobrych duchów . Postawił jakiś talerz i na nim zdjęcie dobrego duszka którego chyba znacie wszyscy o imieniu " Kacper " .. ja sie zaśmiałem i zgodziłem.. Po 30 min pojawił się nam dobry duszek . Moze nie uwierzycie ale grał z nami w gry i różne zabawy ... I własnie tak niedawno musiał znikać . Pozegnalismy sie z nim i z głupiego , nudnego dnia powstał najlepszy dzień w moim życiu .
13:10.2010r. No i wkońcu nadzszedl ten dzień, którego sie bałem , dlatego że dziś była klasówka z biologii do ktorej sie nie uczylem. Przerwa minęła gładko i mile w towarzystwie przyjaciół .. Zaczęło sie, serce coraz mocniej mi bije czuje to bardzo mocno. nauczyciel rozdał sprawdziany i nagle coś mnie olśniło a wiec patrząc na nauczyciela mogłem mieć jego całą wiedzę.. Dziwne to bardzo było ale fascynujące. Skończyłem szybko więc moj sprawdzian nauczyciel sprawdził jeszcze na lekcji. Jak sie domyślacie cały sprawdzian napisałem bezbłędnie i dostałem 6 a nauczyciel do mnie powiedział że " Chłopcze jesteś mądry tak jak ja " po czym sie uśmiechnąłem i odszedlem do ławki.Później wróciłem do domu i przesiedziałem przed komputerem, bo jutro była oczekiwana sobota , tak minął dzień..