Odpowiedzi

2010-02-18T20:10:44+01:00
Chciałabym że by do mojej klasy doszedł Julek. Bo Julek jest bardzo żywiołowy i zabawny. Chciałam bym z nim siedzieć w ławce ponieważ było by zabawnie na lekcjach. Ale chciałam bym żeby też do mojej klasy doszedł Marian ponieważ jest on rozsądny i inteligentny. Cieszyła bym się po ponieważ mielibyśmy dużo tematów do rozmowy.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T20:16:12+01:00
Pewnego słonecznego dnia szedłem do szkoły bardzo szczęśliwy. Dzień zapowiadał mi się jak najlepiej. Gdy wszedłem do szkoły każdy roztrzepany biegał po korytarzu. Aż swoim lewym uchem usłyszałem: "Dochodzi nowy."
Na samym początku nie wiedziałem o co im wszystkim chodzi. Dopiero potem się okazało bo, gdy wszedłem do swojej klasy po dzwonku pani powiedziała: "Chciałabym przedstawić wam nowego ucznia naszej klasy" Ja popadłem w furię bo jak do tej pory ja byłem lubiany a po jego przyjściu wszystko może się zmienić. W końcu po chwili wszedł "ON". Dziewczyny zaczęły piszczeć na jego widok a ja szczerze byłem zdenerwowany że na mnie tak nie reagują. Źle się złożyło, ponieważ siedzę sam w ławce. Pani posadziła nowego obok mnie. Przez całą lekcję się do siebie nie odzywaliśmy . Nawet nie wiedziałem jak ma na imię.Dopiero potem zaczął do mnie zagadywać. Spytał mnie o zadanie choć dobrze wiedział jak je zrobić. Powiedziłem mu tak: "Kujonie! Dobrze wiesz jak je zrobić a mnie pytasz. U mnie łask nie znajdziesz jak u tych naiwnych dziewczyn!" Powiedziałem, a właściwie wykrzyczałem to. Pani wstawiła mi uwagę za niegrzeczne odzywki do nowego kolegi. Zrozumiałem że w końcu może nie jest taki zły. Przełamałem się i zapytałem go jak ma na imię . Powiedział że ma na imię Marian. Zaczęliśmy rozmawiać o własnych zaintersowaniach. Jednak jego charakter nie był taki zły. Polubiłem go i siedzę z nim w ławce. Od tej pory jest moim najlepszym przyjacielem.


Na koniec możesz dopisać : Wybrałem Mariana bo wg mnie byłby dobrym kumplem. Był on odpowiedzialny i rozważny.
4 4 4