Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-18T20:06:07+01:00
Moim sposobem na nude sa zabawy z kolegami na podworku.Jezdzimy na rowerach i deskorolkach.Niektorzy maja rolki,czyli buty na kolkach.Szaleja po chodnikach i alejkach.Dziewczyny siedza na trzepaku,albo wywijaja na nim koziolki.Chlopcy graja w pilke,czasami w badmintona.Kiedy indziej bawimy sie w chowanego.Wtedy wyliczamy kto bedzie kryl.Osoba,na ktora wypadnie zostaje na miejscu i zakrywa sobie oczy,a reszta ucieka i chowa sie w roznych zakamarkach.Trzeba ich znalezc i 'zaklepac".Na podworku panuje ruch,gwar,pisk.Jest duzo smiechu,ale zdarza sie i placz,gdy ktos stlucze kolano,albo mu koledzy dokucza.Wieczorem podworko pustoszeje,slychac nawolywanie mam.Trzeba wracac do domu i siadac do lekcji.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-18T20:06:52+01:00
Każdy z nas czasami się nudzi i każdy ma swoje indywidualne sposoby na spędzanie czasu w tym stanie. Ja również je mam. Gdy się nudzę, bardzo chętnie czytam książki. Czasem słucham sobie ulubionej muzyki. Lubię też pomyśleć, zastanawiać się na różnymi sprawami. Nieraz biorę zimny prysznic - orzeźwia mnie to i daje siłę do dalszego działania. Spotykam się też ze znajomymi, razem zawsze zrobimy coś szalonego. Mogę też nadrabiać zaległości szkolne, jeżeli oczywiście jakieś są. Czasem dobrym pomysłem jest nawet siedzenie przy komputerze albo oglądanie telewizji, lubię też zrobić sobie krótki spacer. Te sposoby zawsze umilą mi jakoś czas nudy.
2010-02-18T20:07:23+01:00
Jak zniszczyć nudę
w czasie nudy można wyjść z kolegami lub koleżankami na spacer
zagrać w różne gry i zabawy często młodzi ludzie wychadzą do kina na piknik lub teatr czasami można zorganizować imprezkę .
Istnieje około 1000 pomysłów jak spędzić wolny czas najlepsze z pomysłów to zaprosić przyjaciół i zorganizować ognisko na którym będą gry i zabawy oraz pieczona kiełbasa , można dzięki temu oderwać sie od kłopotów i zapomnieć o problemach jakie mamy w swoim życiu.
oto parę z najlepszych pomysłów na zabicie czasu

no najprostsze zabicie nudy :)
pozdro
1 2 1