Odpowiedzi

2010-02-18T21:35:43+01:00
Miłość jest siłą ocalająca. Zdecydowanie zgadzam się z tezą. Dlaczego tak myślę ?
Pierwszy argument potwierdzający tezę jest to ,iż wiele osób szuka miłości .Często zdarza się ona , gdy człowiek już ma swoje lata.Lecz dla niej warto nawet tyle czekać. Ludzie często nie potrafią żyć bez niej .
Drugi argument mówi o tym ,że w czasie choroby partnera lub partnerki ważne będą pieniądze , ale nie tylko one. Potrzebna jest wtedy opieka no i miłość . Szczególnie , gdy choroba zagraża życiu wtedy ważna jest dla pacjenta miłość rodziny , bliskich osób.To ona będzie pomagać umierającemu członkowi rodziny , by walczyć z chorobą .
Trzeci argument potwierdza tezę znakomicie . Jak można żyć bez miłosci ? Nie da się ludzie robią różne głupstwa dla ukochanej osoby. Nie raz zdarzały sie wypadki , gdy odrzucony partner partnerka popełniali samobójstwa , lub probowali. Miłość potrafi ocalić ludzi w wielu sytuacjach .
Miłość jest siłą ocalającą ludzi ,gdyż bez niej po prostu nie da się żyć . Jest jedyna w swoim rodzaju , lecz wsyzscy okazują ją w inny sposób > Moim zdaniem jest bardzo silną siłą ocalającą .