Odpowiedzi

2010-02-18T21:53:30+01:00
1. i wiersz artykuł RYTM TO JEST TO
2. teatr grecki
3. sztuka jest potrzebna po to by ukazac piekno i rzeczywistość kraju lub regionu aby dostrzec to co w niej najpiekniejsze
1 5 1
2010-02-18T22:02:01+01:00
Sztuka nie jest luksusem , lecz koniecznością, ludzie potrzebują jej jak powietrza i wody . Zgadzam się z podaną tezą i mogę to udowodnić wypisując trzy argumenty.
Pierwszy z nich to to , że wszyscy pracujący ludzie są cały czas zestresowani . Praca dom ,rodzina , lub wiele innych rzeczy.
A kiedy już jest wolne nikt nie będzie włączał telewizora na nudne kanały , lecz np komedie , kabarety.
Kolejny argument to to , że każdy lubi się śmiać . Inni mniej a drudzy więcej . Na codzień spotykamy się z różnymi śmiesnzymi sytuacjami, które poprawiają nam humor . Własnie , wiec zabawa poprawia humor .
Ostatni argument , który potwierdza tezę to to ,że dzień bez śmiesznych wydarzeń jest ponurym dniem . Wtedy psuje sie humor przestajemy sie uśmiechać a ludzie odbierają nas jako ponuraków , wiec nie są chetni by zawierać kolejne znajomości .
Podsumowując śmiech przydaje sie by sie z kimś zapoznać , poprawić humor na cały dzień lub po prostu kogos tym rozbawic . Jedno jest pewne kazdy potrzebuje smiechu oraz humoru jak powietrza i wody .
6 3 6