Twój kolega planuje wakacyjny wyjazd. Zachęć go, aby wybrał się do Twojej miejscowości.Pamiętaj o użyciu kilku argumentów.


Mieszkam w Rymanowie, więc proszę pisać o tej miejscowości.Znajduje się blisko Krosna.Za zadanie jest dużo punktów,bo aż 40,dlatego wymagam 16 linijek +.Inaczej uznam za spam.czekam na odpowiedzi, a najlepszej dam naj.
Pozdrawiam Was broti123

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T11:48:19+01:00
Drogi Marku,

właśnie zaczęły się wakacje i chciałbym abyś odwiedził mnie w Rymanowie. Wiem, że uwielbiasz jeździć na rowerze, a w zeszłym miesiącu otwarto u nas nowy szlak rowerowy. Poza tym burmistrz na okres letni udostępnił wypożyczalnię z kajakami i rowerami wodnymi. Jest to tutaj nowość więc, aż palę się aby móc z kimś to wykorzystać. Moja siostra/brat wyjechała/wyjechał na dwa tygodnie więc mógłbyś się u mnie zatrzymać. Nie wiem czy Ci już o tym wspominałem ale jest u nas hala sportowa i przydałby się kompan do gry w piłkę nożną. Niedaleko od Rymanowa jest Krosno gdzie można zobaczyć naprawdę piękne zabytki. Piękne widoki i błogą ciszę są wspaniałą rekompensatą za drogę jaką musiałbyś przebyć pomiędzy naszymi miejscowościami. Liczę, że zdecydujesz się na przyjazd tutaj, bo zapytałem już o zgodę rodziców.

Pozdrawiam serdecznie,
Twoje Imię


Z góry przepraszam jeśli jesteś dziewczyną, bo nie wiedziałam w jakim rodzaju pisać. Myślę, że pozmienianie ewentualnych słów nie powinno stanowić problemu :). W miejscu gdzie jest siostra/brat to wiadomo, że musisz coś wybrać ale jeśli nie masz rodzeństwa to napisz, że masz pokój gościnny. Mam nadzieję, że praca pomocna,
pozdrawiam