Odpowiedzi

2010-02-19T12:23:15+01:00
Możesz zacząć że romeo bardzo kochał julię, była ona dla niego wszystkim .
kilka takich zdań.
a potem że romeo znalazł martwą julię pochylił się nad nią i jej szeptał czułe słówka. no i że było to dlaniego straszne przeżycie, pragnął aby to był sen, aby to wszystko było nie prawdą, że był załamany psychicznie,
a w podsumowaniu napisz że fajnie było by spotkać takiego romea w dzisiejszych czasach, który by był do szaleństwa zakochany i tak dbał o dziewczynę
powodzenia , pozdrawiam ;**
8 2 8
2010-02-19T12:29:01+01:00
Hej mozesz napisac tak;
Dowodca strazy poinformował o tragedii Montekich i apuletow. Na cmentarzu dzije milosci Romea i Julii wyjasnia ojciec Laurenty. Rodzice ze zdumieniem dowiaduja sie o uczucie Romea i Juliii.

,,Tak Romeo Stanie przy swej żonie
dzielac za życia. zlaczy ich po zgonie
ponura nude ranejk ten skojarzyl slonce sie z zalu w chmur zaslone tulii
smutniejszy bowiem los jeszcze nie zadrzyl
jak ta historii Romea i Julii"
Po smierci julii romeo staje sie w pelni dojrzalym mezczyzna ale sa to juz ostatnie chwile jego zycia . Zegan ten swiat za spokojem bo wie za zaraz dolaczy do julii ..
5 3 5
2010-02-19T12:31:04+01:00
Po zabiciu Parysa, Romeo mówi monolog nad grobem Julii.
Jego słowa są pełne żalu i rozpaczy po stracie ukochanej. Kochanek jakby obwinia siebie za jej śmierć, wspominając tym samym o "potworze, który w ciemnicy swojej trzyma ją za kochankę". Płacze, jest jakby w traumie, nie wie co się dzieje, lecz pamięta, jaki był cel przyjścia tutaj. Mówi do ciała swej ukochanej, by po raz ostatni pożegnała się z nim. Scena jest pełna bólu i cierpienia ze strony Romea. Monolog zakończony jest słowami Chłopca: "Do ciebie Julio", po czym wypija truciznę.
pozdrawiam:)
7 4 7