Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T13:27:39+01:00
Dzień Dobry!
Panie Kornelu Makuszynski chciałabym opowiedzieć panu o moich wrazeniach zwiazanych z książka pt. " Szatan z siódmej klasy". Uważam ze jest to wspaniała lektura, która powinien przeczytac każdy Polak. Sadze tak gdyż w całej ksiazce rozgrywa się ciekawa akcja, a sam główny bohater to niesamowity młodzieniec z którego powinniśmy brać przykład. Podczas czytania książki czytelnik cały czas jest trzymany w napięciu oczekujac dalszych wydarzeń i zwrotów akcji.
Serdecznie Pana pozdrawiam i gratuluje tak dobrej ksiazki. Mam równiez nadzieję, ze kolejne pańskie utwory będą zdobywały równie wielką popularnośc oraz kazdy czytelnik bedzie nim zachwycony.

Z powazaniem...........................


Wiem ze on juz nie zyje ale pisałam jak do zyjacego:)
6 3 6
2010-02-19T13:31:26+01:00
Kornel Makuszyński
Witam bardzo spodobała mi się pańska książka ("Szatan z siódmej klasy") wywarła na mnie wielkie wrażenie, a poza tym nie tylko na mnie moim przyjaciołom też bardzo się podoba. Moje pierwsze wrażenie po przeczytaniu to chęć przeczytania jej jeszcze raz ponieważ jest bardzo pouczająca i ciekawa szczególnie dla młodzieży, ale zarówno dla dorosłych.Gratuluje napisania tej książki i chciałbym aby było takich książek więcej.

Z poważaniem (******)
3 2 3