Przetłumacz na język polski...
Ich mochte auf gar keinen Fall schon erwachsen sein.Mein Alter ist das beste Alter.Ich bekomme Geld von meinen Eltern und wohne zu Hause .Fur mich sind Freunde,Ausgehen und Partys sehr wichtig .Das kann man als Jugendliche richtig geneBen.

Als Jugendlicher kann ich alles machen, worauf ich nur Lust habe.Auch die verrucktesten Sachen.Und das ist das Beste am Jungsein.Es stort mich auch nicht, wenn ich einmal bestraft werde. Und das betrifft fast alle meine freunde ,jungen und Madchen.

Jugendliche sind tolerant und frei von Vorurteilen.Die moralischen Fragen sind fur uns noch nicht so wichtig.Zu vieln Dingen haben wir noch keine Meinung.Das beste ist aber,meiner Meinung nach,dass die Madchen so schon und jung sind.Das mag ich wirklich.

Als Jugendliche hat man naturlich nicht so viele Sorgen wie die Erwachsenen.Dafur kann man aber viele Sachen , die Erwachsene tun, nicht machen.Ich denke oft , ich wurde lieber arbeiten, anstatt Physik und Chemie zu lernen.ich mochte gerne die sachen machen, die mir freunde dereiten:Etwas Kreatives, wie Filme machen zum Beispiel.Aber damit muss ich leider noch warten, bis ich alter bin.

Z GÓRY DZIĘKI ZA ROZWIĄZANIE ZADANIA :):):)

1

Odpowiedzi

2010-02-19T20:10:50+01:00
W żadnym wypadku nie chciałbym być już dorosły. Mój wiek to najlepszy wiek. Dostaję pieniądze od swoich rodziców i mieszkam w domu. Przyjaciele (Koledzy), wychodzenie z domu i imprezy są dla mnie bardzo ważne. Jako nastolatek (Gdy się jest młodym, ) można się tym naprawdę cieszyć (= Gdy się jest młodym, można tego naprawdę używać.)
Jako nastolatek mogę robić wszystko, na co mam tylko ochotę. Także najbardziej zwariowane rzeczy. I to jest najlepsze w byciu młodym. NIe przeszkadza mi też, gdy czasem zostanę ukarany. I to samo dotyczy prawie wszystkich moich przyjaciół (kolegów), i chłopców i dziewcząt.
Młodzież jest tolerancyjna i wolna od uprzedzeń. Problemy (pytania) moralne nie są jeszcze dla nas takie ważne. W cielu sprawach nie mamy jeszcze zdania. Ale najlepsze jest moim zdaniem, że dziewczyny są takie piękne i młode. To naprawdę lubię.
Jako młodzież (=Gdy się jest młodym,) nie ma się oczywiście tak wielu trosk (= kłopotów, problemów) jak dorośli. Ale za to nie można robić wielu rzeczy, które robią dorośli. Myślę często, że wolałbym raczej pracować zamiast uczyć się fizyki i chemii. Chciałbym bardzo robić rzeczy, które mi sprawiają radość: coś twórczego, jak robienie filmów na przykład. Ale z tym muszę jeszcze poczekać, aż będę starszy.
1 5 1