Odpowiedzi

2010-02-19T15:52:01+01:00
Droga przyjaciółko ( na przykład) !

[akapit]Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam.
[akapit]Wyjechałem z Polski do stolicy Anglii-Londynu (na przykład), aby pracować. Są po prostu dobre warunki finansowe w pracy. Mieszkam wraz z współlokatorami. Codziennie wieczorem wychodzimy na miasto, aby się zabawić. Odwiedzamy najlepsze restauracje, kawiarnie, lub idziemy sobie trochę potańczyć.
[akapit]Bardzo dobrze mi się tu prowadzi życie. Choć muszę szczerze, Ci wyznać, że nie jest ta sama atmosfera jak w Polsce. Spędzanie wolnego czasu w taki sposób nie zastępuje mi domu, ciepła rodzinnego i ojczyzny, która mnie urodziła. Dopiero za kilka miesięcy przyjadę do Polski. Powoli tęsknię za moją ojczyzną. Łzy mi się ciskają przez oczy, gdy o niej pomyślę. Pragnę powrócić do rodzinnego miasta tak szybko jak możliwe. Niestety obecnie jest to niemożliwe, gdyż podpisałem pewien kontrakt i muszę się z niego wywiązać.
[akapit]Muszę już kończyć pisanie listu, ponieważ czeka mnie wyjazd do północnej części Anglii. Pozdrów ode mnie mamę i tatę. Podobno słyszałem, że studiujesz? Gratulację i mam nadzieję, że wszystko się uda. Powodzenia!

Jarek.