Odpowiedzi

2010-02-19T17:30:54+01:00
Drodzy koledzy,koleżanki i grono pedagogiczne jest mi niezmiernie przykro że kończę już klasę 3 i zaczynam nowy stopień w szkole.Chciałbym bardzo podziękowac moim nauczycielom że mnie tak dużo nauczyli.
5 2 5
2010-02-19T17:34:20+01:00
Hej mozesz napisac tak
Drodzy koledzy!
Dzisiejszy dzien jest waszym ostatnim w tej szkole. Ostatni dzwonek dla Was. Ostatnie pozegnanie i czar wspomnień, ktore mam nadzije ze bnigdy nie zgasna i ze bedzie pamietac tylko te dobre chwile.
Pewno macie na dziaj dosc przemowien i zyczen. Wielu z was marzy o tym by isc do domu i oddetchnac z ulga. Chce wam powoedziec kilka cieplych slow. Byc moze wskazowek na przyszkolosc. Oby droga jaka wybraliscie lub wybierzecie byla ta wlasciowa. Obyscie nigdy nie stracili sensu waszego zycia. By dobr Bog zawsze was za reke trzymal. Niech nie niepokoja was zle sny.
Zycze ayscie sobie wybrali takich przyjaciol , ktorzy w zlej chwili beda przy was, beda z wami. Zycze wam abysci doszli tam gdzie swieca idealow blaski.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T17:52:10+01:00
Szanowny Panie Dyrektorze!,Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!Koleżanki i Koledzy!

Oto nadszedł dzień w którym po raz ostatni gromadzimy sie wspólnie na tej pięknej sali. Zebraliśmy sie tu w celu uroczystego zakończenia tych wspólnych spędzonych 3 lat w szkolnych murach. Jest to chwila dla nas smutna. Jestem przekonana że każdy pamięta jak po raz pierwszy przekraczał ten próg tej szkoły. Na korytarzu Pani Woźna odganiała nielicznych a starsi nasze twarze brali na podobieństwo kota. Atmosfera w szkole była naprawdę miła. Każdy był dla siebie życzliwy i skorzy do pomocy.W zdobywaniu wierzy zaś pomagali nam nauczyciele którzy włożyli w to naprawdę wiele wysiłku i trudu aby czasem nas czegoś nauczyc.Przez te III lata ich celem było naprowadzenie nas na drogę abyśmy wyrośli na uczciwych ludzi.
Drodzy wychowawcy! Dziękujemy Wam z całego serca za trud jaki włożyliście abyśmy mogli godnie skończyc tą szkołę.Mamy nadzieję że będziecie nas miło wspominac.Przepraszamy za kłopoty jakie Wam sprawiliśmy.
Przyjaciele! szkoła nie tylko dostarcza nam wiedzy ale i tez zabawy.Nieodłącznym elementem naszego życia w szkole były dyskoteki organizowane z każdą nadarzającą sie okazją. Na zakończenie chciałabym pogratulowac wyników z egzaminów. 1 września Zaczniemy wszystko od nowa. Poznamy nowych ludzi zawrzemy nowe przyjaźnie. Jestem pewna że pomimo nowego otoczenia będziemy pamiętali o starej szkole z którą nieodłącznie kojarzyć będziemy 3 lata naszego życia.
Dziękuje wam za uwagę i życzę dalszych sukcesów
6 4 6