Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T18:08:39+01:00
Mój wymarzony dom jest jednorodzinny. Z widokiem na piękny ogród. W tym obszarze pielęgnowałabym rosliny, utrzymywałabym trawę w zieleni. Stała by tam huśtawka oraz mały stawek z rybami. Stałby tam również zrobiony z kamienia grill. Mój pokój znajdował by się na parterze. Nie byłby duży ani mały. Znajdowało by się łóżko, szafy, biurko, komputer i wiele innych potrzebnych mi rzeczy. Moje cztery ściany miałyby kolor jasnej zieleni. Dom znajdowałby się na Mazurach. Abym mogła podziwiać piękno przyrody i ich okazy natury.
3 2 3
2010-02-19T18:23:55+01:00
Hej. Mam na imię Ania i mieszkam w Warszawie. Bardzo mi się podoba to miasto i nie chciałabym się stąd przeprowadzać. Są tu Łazienki, Pałac Królewski, kolumna Zygmunta III Wazy oraz wiele innych zabytków. Jest to stolica Polski. Znajduje się tu także sejm w którym zbierają się politycy i omawiają różne sprawy naszego kraju.
Mieszkam na uboczu miasta w wielkim domu dwupiętrowym ,który otacza śliczny ogród i basen. W ogrodzie jest dużo ślicznych,kolorowych kwiatów. Zawsze w lecie ślicznie pachną.
Mój pokój nie jest wielki ale jest bardzo miły. Znajduje się w nim wieka szafa, biurko, moje łóżko, stolik nocny oraz kilka obrazów i półek. Na panelach rozłożony jest miły, kolorowy dywan w kształcie koła. Na półkach poukładane są książki a na łóżku leży kilka poduszek i mój mały miś. Na biurku stoi lampka ,a w szafkach znajdują się moje książki.
W moim domu znajduje się też: salon, kuchnia, dwie łazienki, sypialnia rodziców, korytarz i pokoje mojego rodzeństwa.
W salonie jest wielki kominek, dywan z białego niedźwiedzia, ładne meble, kanapa i fotele zrobione z ciemnej skóry.
Kuchnia jest niewielka. Na środku znajduje się stół i krzesła a na boku meble, lodówka, piekarnik, kuchenka elektryczna, mikrofalówka i zmywarka. Meble są ciemne ,a blat jest jasny.
Na korytarzu są wieszaki i wielka szafa na ubrania. Ściana pokryta jest korkiem a podłoga panelami. Na panelach ułożony jest dywan z tygrysa.


Tak mniej więcej wyglądałby mój wymarzony dom:) Jak coś nie pasuje można zmienić;)))
3 1 3
2010-02-19T18:30:16+01:00
Mój wymarzony dom
Moim wielkim marzeniem jest mieć dom w lesie, daleko poza miastem.Wyobrażam go sobie że jest ogromny i drewniany. Świetnie to by się komponowało z drzewami rosnącymi wokoło. Ma pochylony dach i duże okrągłe okna. Z boku widać ogromy taras.
Wnętrze mojego wymarzonego domu wypełnia światło dochodzące z okna znajdującego się na suficie. Na podłodze leżą ogromne i puszyste dywany. Ściany zdobią małe fotografie z moją rodziną oprawione w drewniane ramki.
Mój pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Jest mały i przytulny. Ściany są koloru czarnego. Przy oknie stoi duże dębowe biurko z komputerem. Na przeciwległej ścianie stoi półka z płytami. Pośrodku pokoju znajduje się ogromne łóżko z wielkimi poduszkami.
Tak wygłądałby mój wymarzony dom i na pewno fajnie by się w nim mieszkało.


Jeśli coś ci nie pasuje np. kolory to zmień :)
2 1 2