Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T18:18:15+01:00
Moją siąsiadke poznałam jak się wprowadziłam do nowego domu jest bardzo sympatyczna,miła,fajna aż do dzisiejszego dnia.jest bardzo ładna jak na jej wiek.nie jest ostra zawsze jak chce do niej iść w każdej chwili to moę nawet bez pozwolenia.Interesuje się kwiatami i ma bardzo piękny ogród z kwiatami.Na początku myślałam że jest taka jak wszyscy z początku miła a potem tak okrutna a widocznie się pomyliłam.Nigdy takiej sąsiadki nie miałam jeszcze :) mówie jej o wszystkim o czym tylko chce i mnie bardzo chętnie wysłuchuje. I met my neighbor introduced as a new house is very nice, nice, cool until today day.jest very pretty as its wiek.nie is always sharp as it wants to go at any moment it can, even without the flowers pozwolenia.Interesuje and has a very beautiful garden with kwiatami.Na first I thought that is as pleasing everyone from the beginning and then as cruel and visibly pomyliłam.Nidy the neighbor did not have yet:) I say it with all what he likes and listens to me very happy.
2 2 2
2010-02-19T18:18:50+01:00
2010-02-19T18:29:27+01:00
Moją sąsiadką jest moja koleżanka Klaudia . Poznałam ją jak byłam mała , jesteśmy przyjaciółkami i sąsiadkami od zawsze . Zawsze na wzajem się wspieramy i szanujemy się . Ja cieszę się bardzo że poznałam Klaudię , ponieważ to fantastyczna dziewczyna , umie każdemu pomów kiedy ma problem i nikomu nie pozwala się załamać . Klaudia ma długie blond włosy . Jej oczy są koloru niebieskiego . Klaudia jest szczupła i ładną dziewczyną . Moja przyjaciółka jest szczera , miła . ponieważ nigdy nikogo nie obraziła i nie okłamała . Klaudia jest pomocna , dlatego że pomogła już wielu osobą w lekcjach , w kłopotach w domu i w szkole . Ona jest też zabawna , zawsze uśmiechnięta , pogodna i pełna życia . W szkole zawsze na przerwach kiedy nam się nudzi Klaudia mówi dowcipy i wszyscy zaraz są pełni śmiechu , ponieważ ona potrafi każdego roześmiać do bólu . Klaudia interesuje się końmi i książkami . Nawet w wolnych chwilach zabieram ją do Bałtowa i jeździmy od rana do wieczora na koniach .
Moim i moich znajomych zdaniem Klaudia to naprawdę urocza i sympatyczna osoba . Każdy kto jest jej znajomym ją lubi , a ona jego .
1 5 1