Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-19T18:34:44+01:00
Hej
Chciałabym opisac moj dom z moich marzen, jedyne w swoim rodzaju. Jest to dom gdzie nie gosci nigdy smutek i łzy.
W małej wiosce nie dalego Wielkiego Morza noszącego nazwe Diamętowym, stoi mała chatka. Choc skromna to przyciągala do siebie wielu przechodniow.
Przed domem znajduje sie duzy okrod. W nim czerwone dojrzle jablka.
Przed ogrodem ławeczka na ktorej siadam i czesto wspominam...
--------dalej opisujesz ten piekny, malowniczy kraj obraz a na koncu------
Jest to najpiekniejsze mijsce gdzoe lubie wracac. Gdy w szkole, w domu jest mi zle, gdy nic sie nie uklaada zawsze wracam do mojego skromnego domku nad morzem, gdzie nie gosci nigdy zlo i nienawisc.

mam nadzieje ze bedziesz wiedzila jak napisac to i ze pomoglam
pozdrawiam;D
27 4 27
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T18:42:29+01:00
Mój wymarzony dom to domek przytulny, cichy gdzie przede wszystkim czułabym się bezpiecznie, gdzie mogłabym się wypłakać kiedy bym tego potrzebowała. Chciałabym aby był z widokiem na morze, ponieważ wtedy mogłabym oglądać zachody i wschody Słońca. Bym mogła codziennie wychodzić i czuć ten przepiękny zapach piasku i wody. By przed domem rosło wiele roślin i było malutkie oczko wodne. Kolor domu mógłby być (wpisz tu swój ulubiony kolor, ale polecam żółty, skromny). Mój jedno piętrowy dom miał by 3 pokoje. Jeden był by sypialnią moja, drugi sypialnią rodziców a trzeci to salon. Mój pokój wyobrażam sobie jako skromny malutki pokoik ze ścianami w kolorze kremowo-kawowym. By mieściło się tam łóżko, biurko, mały stoliczek z fotelami, meble i komputer (bądź laptop). Sypialnia rodziców to miejsce gdzie mogłabym szybko pobiec i schować się gdy przyśni m się coś złego. A więc musiałaby być taka gdzie znalazłabym miejsce do schowania się ;) Salon wyobrażam sobie z wielkim plazmowym telewizorem na ścianie, dużą skórzaną kanapą i stolikiem gdzie podczas weekendowych seansów mogłabym postawić popcorn czy chipsy. Wymarzony dom to przede wszystkim mój dom!

mam nadzieje że pomogłam i licze na najlepszą odpowiedź.
58 4 58