Napisz na minimum kartke A5 ,CZYLI KARTKA Z ZESZYTU wypracowanie na temat "czy miłość i przyjaźń to uczucia najważniejsze na świecie? ". Najlepiej by było gdyby to wypracowanko było powiązane z lekturą pt. "Mały Książę".

Dziękuję z góry ! :-]
Daję najjjjj........xp :)

1

Odpowiedzi

2010-02-19T19:00:48+01:00
Miłość i przyjaźń napewno są najważniejszymi uczuciami na świecie. Bez nich świat nie miałby prawa istnieć. To one nadają naszemu żyiu sens. Nawet jeśli świat bez nich istniałby to byłby okropny. Nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie wiedzą co to miłość.
Każdy z nas choć raz był zakochany i napewno wie, jakie to jest wspaniałe uczucie. Wtedy czujemy, ze możemy dotknąć gwiazd, zrobić dosłownie wszystko. Na samą myśl o tym uczuciu uśmiechamy się. Miłość jest bez wątpienia najpiękniejszym uczuciem. Jest wiele odmian młości, ale wszystkie łączy jedno-potrzeba kochania. Gdyby na świecie nie było miłości ludzie przestaliby być mili. Zniknęłoby wszelkie ciepło. Trudno opisać to słowami, ale napweno nie byłby to normalny świat. Miłośc jest najważniejsza. Wiele książek opowiada o tym uczuciu. Dla artystów jest inspiracją-czymś nieokiełznany. U każdego objawia się inaczej. Niektórzy przechodzą ją bardzo cicho. Wolą rozkoszowac się nią tylko w swoim umyśle. Jednak większość, będąc zakochanym chce ogłosić to całemu światu. Drugim, pod względem ważności uczuciem jest przyjaźń. Na niejopierają się wszystkie relacje ludzkie. Każdy powinien mieć przyjaciela. Przyjaciel, to człowiek, który oddałby za Ciebie zycie. Wspiera cię w trudnych chwilach, przeżywa z toba wszystkie twoje emocje. To jemu zwierzasz się z swoich kłopotów. Nikt inny cię tak nie zrozumie. Raz zawarta przyjaźń powinna trwać przez całe życie. Jednym z przykładów wielkiej przyjaźni jest "Mały książe". To opowieść o przyjaźni między chłopcem. a mężczyzna. Jest to trochę dziwny przejaw przyjaźni, gdyż tytułowy Mały Książe pochodzi z innej planety. Jednak to nieprzeszkodziło bohaterom w zaprzyjaźnieniu się.
Uważam, ze przyjaźń i miłość to ogromnie ważne uczucia, na których opiera się świat. Nie ma człowieka, który nie doświadczyłby żadnego z nich.
1 5 1