Odpowiedzi

2010-02-19T20:32:26+01:00
ZIMOWISKO
11 DNI ZABAWY, 6 DNI SZALEŃSTW NA NATRACH lub SBOWBOARDZIE + WYCIECZKA DO TERMALNYCH BASENÓW + WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO I ZABAWA W PARKU LINOWYM

MURZASICHLE – to piękna, górska i niezwykle urokliwa miejscowość leżąca w sąsiedztwie Zakopanego. Znajduje się tu 6 wyciągów orczykowych o długości tras do 400 m. To niezwykłe miejsce do uprawiania sportów zimowych oraz dobra baza wypadowa do wycieczek po okolicy.
BIAŁKA TATRZAŃSKA - znajduje się tu ponad 20 wyciągów, w tym 4 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m, 4 osobowa o długości 800 m, 6 osobowa o długości 1350 m i 5 osobowa, wyciągi orczykowe i talerzykowe. Długość tras zjazdowych do 1100m.
ZAKWATEROWANIE- Ośrodek Wypoczynkowy „U Helenki” w Murzasichlu. Pokoje 3, 4, 5- osobowe. Cześć pokoi posiada łazienki, część łazienek znajduje się na korytarzu – standard bardzo dobry. Cały budynek do dyspozycji dzieci. Stoki narciarskie w odległości 50 m i 100 m. Zdjęcia obiektu dostępne na stronie www.uhelenki.pl

UCZESTNICY - młodzież w wieku 12 - 18 lat (podzielone na grupy wiekowe).

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia lub Gdańsk (kuszetki, TLK) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych. Powrót do Gdyni w godzinach porannych.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + prowiant na drogę powrotną.

TERMIN i CENA:

LP
OPCJA
TERMIN
CENA
1
NARTY
14-24.02.2010
1399
2
SNOWBOARD
14-24.02.2010
1429

ZNIŻKI: swój sprzęt - 90 zł

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej, podstawowe leki, transport – PKP KUSZETKI, wypożyczenie: nart (lub snowboardu), kijków, butów, zajęcia z instruktorem narciarstwa lub snowboardu w zależności od potrzeb uczestników, karnet na 10 zjazdów w dni tzw. „zjazdowe” (3 dni) w Murzasichlu i karnet po 150 pkt w dni tzw. „zjazdowe” (3 dni) w Białce Tatrzańskiej, opłaty za wycieczki i wstępy do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW + SKI, podatek VAT.

DODATKOWE INFORMACJE:
Miejsce i godzina wyjazdu/powrotu dostępne będą na naszej stronie internetowej ....na ok. 2 tygodnie przed wyjazdem w zakładce KOMUNIKATY WYJAZDOWE


PROGRAM OBOZU:

1.Szkolenie i jazda na nartach lub desce snowboardowej – do wyboru

W zależności od umiejętności na nartach lub deskach snowboardowych dzieci będą podzielone na grupy. Zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem będą dostosowane do potrzeb uczestników.

Ramowy program szkolenia

3 dni – przypomnienie i doskonalenie jazdy na stokach w Murzasichlu
3 dni – białe szaleństwo na stokach w Białce Tatrzańskiej

NARTY – dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
Przypomnimy sobie zasady poruszania się na nartach, będziemy doskonalić posiadane już umiejętności oraz nauczymy się następnych m.in.: skrętów równoległych, śmigu i skrętów, jazdy w każdym śniegu i terenie itd. itp. Gry i zabawy doskonalące jazdę. Będziemy też korygować złe nawyki.

SNOWBOARD - dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
Przypomnimy sobie zasady poruszania się na desce snowboardowej oraz zasady bezpieczeństwa. Będziemy korygować złe nawyki. Będziemy doskonalić znane nam techniki a także zapoznamy się z nowymi elementami m.in.: skrętem ślizgowym, rotacyjnym, ciętym z odciążenia i dociążenia, nauka jazdy w trudnych warunkach (głęboki śnieg, duże stromizny), gry i zabawy doskonalące jazdę.

UWAGA: Na koniec obozu zawody narciarskie i snowboardowi na wesoło

Każde dziecko dostaje komplet: buty, narty lub snowboard, kijki oraz karnet na 10 zjazdów w każde tzw. dni zjazdowe (6 dni zjazdowych).

Zjazdy odbywać się będą na stokach:
3 dni na stokach w Murzasichlu: Stacja Narciarska Murzasichle – stoki do 400 m
3 dni na stokach w Białce Tatrzańskiej: mała Zebra, duża Zebra, mała Bania, mała Kaniówka, Kotelnica – stoki do 1100 m

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zjazdów w cenie ok. 15 zł za 10 zjazdów (Murzasichle) oraz doładowania pkt. w cenie 1 zł za 10 pkt. (Białka Tatrzańska)