Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-19T22:21:52+01:00
To wg jakiego stylu życia żyjemy kształtuje nas, nasz charakter, wyznacza nasz rozwój. Styl życia poniekąd mówi o wartościach w życiu, które są dla nas ważne, określa nasze ideały. Na podstawie tego w jaki sposób ktoś żyje potrafimy ocenić drugiego człowieka, styl życia więc może być odpowiedzią dlaczego ludzie myślą o nas w sposób negatywny lub pozytywny. Ja osobiście preferuje styl luźny i optymistyczny. Moim zdaniem taki styl jest dla mnie odpowiedni, gdyż jestem osobą energiczną, wesołą, umiącą rozbawiać ludzi. Jestem typem duszy towarzystwa. Uwielbiam sie śmiać, wygłupiać i robić przeróżne dowcipy. Nie lubię smutania, denerwowania, dołowania i zamulania się. Moją mysla przewodnią jest "Carpe Diem", czyli żyj chwilą.
2010-02-19T22:22:48+01:00
Preferuje zdrowy styl zycia.
Jem owoce, warzywa. Duzo czasu spedzam na swiezym powietrzu. Czesto cwicze, bo wiem ze to jest dobre dla mojego zdrowia. Mysle ze wiele zyskam na takim stylu zycia ;)
2010-02-19T22:30:34+01:00
Ja preferuję zdrowy styl życia. Codziennie chodzę na spacery oraz na siłownię. Nie palę ani nie spożywam alkoholu i dlatego cieszę się że jestem zdrowy. Dla odporności codziennie spożywm witaminę C. Lepiej dmuchać na zimnie niż potem chorować. W pracy nie przemęczam się a najważniejsze że codzinnie spożywam świeże owocę. Mieszkam w okolicy mało zanieczyszczonej i dlatego cieszę się że mogę zdrowo życ.