Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T10:22:38+01:00
Radom 20.02.2010 r.


Szanowny Panie Burmistrzu!

W tym liście chciałabym poruszyć temat placów zabaw. Mam nadzieję, że poniższa treść skłoni Gminę do działań.
Jak sam Pan zapewne wie i widzi, nasze place zabaw nie są w najlepszym stanie technicznym, powiem więcej - wymagają natychmiastowej renowacji. Niekiedy zniszczenia są tak duże, że stanowią poważne zagrożenie dla dzieci. Na owych placach, można ulec jakiemus złamaniu, za co koszty poniesie oczywiście opiekun dziecka. W niektórych miejscach zabawy nie sposób ominąć.
A bawic sie z dziecmi na placach przecież trzeba!
Kładę na to szczególny nacisk, gdyż dla większości osób jest to jedyny sposób, aby dzieci nie siedziały zbyt duzo czasu przed telewizorem czy tez komputerem.Mam nadzieję, że szybko rozpatrzy Pan tę sprawę i podejmie odpowiednie kroki.

Z poważaniem Katarzyna Kowalska
28 4 28
2010-02-20T10:33:55+01:00
(data)

Drogi Panie Burmistrzu!

Na samym początku chciałabym przeprosić, że zajmuje Panu cenny czas. Jednakże piszę w ważnej sprawie. Nazywam się ... i mieszkam na osiedlu ... .
Ostatnio w mojej okolicy narodziło się bardzo dużo dzieci. Razem ze znajomymi obliczyliśmy, że jest ich tutaj (w wieku od 4- 10 lat) ponad 30 i zastanawiamy się, czy istniałaby możliwość wybudowania na terenie osiedla placu zabaw? Najbliższy w okolicy znajduje się aż 10 km dalej, a rodzice jak i dzieci nie mają siły tak daleko chodzić. Wielu rodziców też nie pozwala swoim pociechom chodzić tam samym, ponieważ jest to niebezpieczne, ze względu na ilość ulic przez które muszą przejść. Bardzo dużo osób już potwierdziło swoją chęć pomocy w budowie, łącznie mężczyźni jak i kobiety. Jesteśmy także w stanie pokryć niewielką część kosztów, które Gmina poniesie.
Jeżeli Pan Burmistrz nie ma w tym momencie czasu, ani pieniędzy, to prosimy tylko o zgodę i wytyczenie terenu. Jeśli istnieje taka możliwość- wybudujemy plac zabaw sami.

Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby... (podpis)
24 4 24