Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T11:39:02+01:00
W mojej charakterystyce omówię postać mojego kolegi Wojtka. Chodzi on ze mną do klasy i jest wszystkim bardzo życzliwy, cała klasa podziwia go za jego sposób życia.
Jest on prawdziwym rycerzem dzisiejszych czasów, niczym nie odstępuje on zasadą średniowiecznego etosu rycerskiego. Jest on wysportowany zawszę świetnie radzi sobie na w-f. jest bohaterem naszej szkolnej drużyny piłkarskiej jego wielka postura straszy przeciwników na boisku. Najlepsi koledzy i najbliżsi znajomi Wojtka wiedzą jednak że pomimo swojego strasznego wyglądu nie znęca się on, nie prześladuje, nie wyzywa słabszych, młodszych i bezbronnych kolegów. Szanuje on prawo własności broni słabszych i pilnie się uczy, jest wzorem ucznia i kolegi. Ma on wad lecz patrząc na jego zachowanie nie widzi się ich. Zawsze wyrozumiały, zrównoważony, umie odnaleźć się w towarzystwie i zna prawa żyjące teraźniejszym światem. Szanuje on dziewczyny jest wychowany, jest w towarzystwie dziewczyn bardzo elokwentny. Jest on też ministrantem, przykładnym chodzącym na każdą mszę niedzielną chłopcem, zawsze pomaga staruszką robić zakupy w sklepie i wnosi je nawet na najwyższe piętro budynku. Nie lubi się bić ale jest odważny, gdy trzeba siebie lub kogoś obronić przed starszymi szkolnymi uczniami zawsze jest gotowy.
Wojtek jest moim przyjacielem, jest dla mnie wzorem do naśladowania. Mam zamiar brać z niego przykład i być taki jak on. Postępować według zasad dobrego wychowania i życia współpracy z innymi ludźmi.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem temat ale chyba dobrze.
2 4 2
2010-02-20T11:49:01+01:00
ŚREDNIOWIECZNY RYCERZ
Rycerze muszą być lojalni swojemu panu powinien płonąc odwagą i bronic słabszych. Rycerze dawniej byli ubrani w grubą zbroje tarcze z herbem swojego państwa włócznie i przy pasie powinien być zapasowy długi miecz w razie utraty włóczni .Każdy rycerz musiał mieć gruby hełm z osłoną na twarz niestety rycerze mieli też ciężkie buty w których wolno biegali.Rycerze są teraz przedstawiani ba legendach baśniach i bajkach .Uważam że prawdziwy rycerz nie musi mieć zbroi wystarczy ze ma waleczne i dobre serce a to ma na pewno każdy z nas.
hi hi może być?
2 5 2