Odpowiedzi

2010-02-20T11:35:50+01:00

Hantle (para)

Hantle rehabilitacyjne przeznaczone do ćwiczeń usprawniających, kulturystycznych, gimnastyki zachowawczej i rehabilitacji. Hantle pokryte są winylem.
Komplet taśm „Thera-Band”

Komplet zawiera 4 sztuki taśm. Taśmy są koloru: czarna, niebieska, czerwona, zielona. Doskonałe są do treningu i fizjoterapii, są pomocne przy ćwiczeniach pooperacyjnych w celu zwiększenia masy mięśniowej i zakresu ruchów. W łatwy sposób umożliwiają zwiększyć siłę oraz koordynacje ruchową.Maczuga

Maczuga jest wykonana z twardego drewna, służy do gimnastyki sportowej w ćwiczeniach ruchowych i sprawnościowych.


Materac korekcyjny MK-01

Materac jest dopasowany do potrzeb rehabilitacji. Wymiary zostały specjalne dobrane pod kątem ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej. Wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokrytej tkaniną powlekaną. Doskonały jest do ćwiczeń w warunkach domowych oraz w placówkach rehabilitacyjnych szkołach, małych salkach korekcyjnych a nawet w warunkach domowych.


Obciążniki miękkie na kończyny (para)
Obciążniki miękkie na kończyny (para)

Obciążniki umożliwiają ćwiczenia pilates, joggingu, aerobiku, ćwiczeń ogólnych, uprawiania sportu (bieg, marsz). Wykonane są z trwałych estetycznych materiałów.Obręcz Hula - Hop

Obręcz Hula - Hop służy jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej jak również do tworzenia zestawów gimnastycznych.
Piłka ciężka ( 2000 g )

Piłka lekarska to świetny przyrząd do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych. Przy okazji zabawy w formie podrzucania, turlania i podnoszenia, można ćwiczyć mięśnie rąk, pleców i ramion.Piłka ciężka (1000 g)

Piłka lekarska to świetny przyrząd do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych. Przy okazji zabawy w formie podrzucania, turlania i podnoszenia, można ćwiczyć mięśnie rąk, pleców i ramion.
Piłka rehabilitacyjna (śr.45 cm)

Piłka wykorzystywana jest w rehabilitacji, fitness oraz treningu ogólnorozwojowym, kształtuje równowagę, wzmacnia mięśnie grzbietu. Szczególnie efektywna jest w ćwiczeniach z dziećmi, przy korekcji wad postawy, łącząc w zabawę korzystnie oddziaływuje na zdrowie dziecka. Wykonana jest z trwałejj gumy, wytrzymuje duże obciążenia.

1 4 1