Proszę bardo o przetłumaczenie mi tego na polski...Pilne!
the vehicles drove through the gate and stopped in front of a huge building with no windows. next to the building was a railway line. two soldiers jumped from a truck and hurried to the Ford. they opened the back and pulled a man to his feet. he was a big man in his fifties, with dirty clothes and several day beard. his body was black and blue with injuries. 'not him', said the officer. 'where's the other one?'. the soldiesrsreached into the back again and pulled a second man out. he looked even worse than the first. indiana jones had been a prisoner for two days. he was working with Mac in Mexico when they were both grabbed in the middle of the night. since then, they had been in a plane and several trucks. Thier handswere tied tight and their eyes and mouths were covered. for the past few hours they had been in the back of a car. He looked at Mac. His friend for years. It was amazing they could both stand up after their terrible jjourney. He looked at the soldiers. US Army! he couldn't understand what they wanted with him. Then he heard then speak... in Russian.
'Russians!' whispered mac. 'this won't be easy'. 'not as easy as it used to be' said Indy.
one of the soldiers picked up Indy's hat and put in on his head. Indy could see his bag and his whip too. But not his gun.
Bardzo proszę o dokładne przetłumaczenie;)
Z góry dziękuję:*

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T11:51:19+01:00
Pojazd przejechał przez bramę i zatrzymał się przed ogromnym budynkiem bez okien. obok budynku linii kolejowej. dwóch żołnierzy wyskoczyło z samochodu i pobiegło do Forda. wyciągneli mężczyznę na nogi. Był wielkim człowiekiem po pięćdziesiątce, z brudnymi ubraniami i kilkudniowym zarostem. Jego ciało było czarne i niebieskie z urazami. "nie jego", powiedział oficer. "Gdzie jest drugi?". oficer wyciągnął drugiego człowieka. Spojrzał:był jeszcze gorszy niż poprzedni. Indiana Jones był więźniem dwa dni. pracował z systemem Mac w Meksyku, gdy obu złapali w środku nocy. od tego czasu byli w samolocie i kilku ciężarówkach. Ich ręce były mocno powiązane, a ich oczy i usta zostały zaklejone. w ciągu ostatnich kilku godzin byli na tylnym siedzeniu samochodu. Spojrzał na Maca. Jego przyjaciel od lat. To było niesamowite mogliby stanąć zarówno po strasznych (jjourney)- .?. Spojrzał na żołnierzy. US Army! nie mógł zrozumieć, co chcieli z nim zrobić. Wtedy usłyszał mowę ... w języku rosyjskim.
Rosjanie! szepnął Mac. "to nie będzie łatwe. "nie jest tak proste jak kiedyś'' powiedział Indy.
jeden z żołnierzy podniósł kapelusz Indy i założył na jego głowę. Indy widział torbę i broń. Ale to nie jego broń.

nie wiem jak jest, ale myślę że dobrze ;D.
1 5 1
2010-02-20T12:12:11+01:00
Pojazdy przejechał przez bramę i zatrzymały się przed olbrzymim budynkiem bez okien. obok budynku była linia kolejowa. dwóch żołnierzy wyskoczyło z samochodu ciężarowego i pobiegło do Forda. otworzyli tył i postawili mężczyznę na nogi. Był on dużym mężczyzną po pięćdziesiątce, miał brudne ubranie i kilkudniowym zarost. jego ciało było posiniaczone z urazami. ‘to nie on’, powiedział oficer. 'gdzie ten drugi?'
Żołnierz sięgną ponownie i wyciągną drugiego mężczyznę. Wyglądał jeszcze gorsze niż pioprzedni. Indiana Jones był więziony od dwóch dni. Pracował on z Mac’iem w Meksyku, gdy obaj zostali złapani w środku nocy. od tego czasu byli w samolocie i kilku ciężarówkach. Ich ręce były mocno przywiązane , a oczy i usta zaklejone. w ciągu ostatnich kilku godzin byli na tylnym siedzeniu samochodu. Patrzył na Mac’a. Jego przyjaciel od lat. To było niesamowite ze mogli wstać po tej strasznej podróży. Spojrzał na żołnierzy. Armia US! nie mógł zrozumieć, czego od niego chcieli. Wtedy usłyszał słowa ... w języku rosyjskim.
Rosjanie! wyszeptał Mac. "to nie będzie łatwe. "nie jest tak proste jak kiedyś” powiedział Indy.
jeden z żołnierzy podniósł kapelusz Indy i założył na jego głowę. Indy widział torbę i swój bat. Ale nie widział swojej broni.
1 5 1