Odpowiedzi

2010-02-20T12:19:19+01:00
Kiedy mikołaj Kopernik pojawił się w mojej szkole, wszyscy uczniowie podchodzili do niego i z nim rozmawiali o jego przeżyciach. Mikołaj Kopernik przychodził do wszystkich klas na lekcje Historii i opowiadał im o sobie.

Wiem, że krótkie, ale na temat...
3 3 3
2010-02-20T12:44:13+01:00
"Kiedy Mikołaj Kopernik pojawił się w mojej szkole wszyscy uczniowie podbiegli do niego i sie go wypytywali o rużne rzeczy np:czy milo być taka osobą sławna,jak udoło mu sie odkryc, że ziemia jest okrągła.Mikolaj Kopernik odpowiedzial na nie które pytania, ale nie na wszystkie poniwaz przyszla pani dyrektor i zabrala na milego gościa do pokoju nauczycielskiego wszysty uważnie słuchali pod dzwiami oczym mówia,al w koncu wyszedl jednen nauczyciel i 5 osób dostalo uwagi. W koncu zadzwonił dzwonek i wszyscy poszli do klas po kilku minutachprzyszla nasza nauczycielka od histori z kopernikiemi cala lekcje opowiadal on o sobie oraz odpowiadal na nasze pytania i przez cały dzień chodzł od klasy do klasy i mowil o sobie. pod koniec lekcji byl apel i wszyscy uczniowie podziekowoli mu zato że odwiedzil nasza szkole. pani dyrektor dala mu za to duży kosz owocow,a on poczestowal nas cukierkami. tak mino na dzień z mikołajem kopernikiem.

licze na naj:D
10 3 10
  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T13:17:12+01:00
Kiedy Mikołaj Kopernik pojawił się w mojej szkole zapanował rozgardiasz. Nikt nie myślał,że ten uczony młodzieniec kiedyś odwiedzi właśnie naszą szkole. gdy tylko przeszedł wszyscy uczniowie powitali go z radością. Biedny Mikołaj musiał strasznie duzo dać swojich autografów, ale opłacało mu się. Dzieci zagrały na swoich instrumentach , zaśpiewaly i zatańczyly. Pan Kopernik był mile zdziwoiny. Nauczycielki przygotowały deser i kawe dla znanego astronoma. Opowiedził nam o swojim życiu , karierze i nauce. Nikt nie przepuszczał że ma tyle ciekawego do powiedzenia. Na koniec bardzo podziekowalismy mu za przybycie. Dla szkoły przekazał swoja ksiazkę z podpisem. Obiecał ze niedługo jeszcze raz odwiedzi nasz szkole.
4 4 4