Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T12:32:41+01:00
Nić żywota, Los się do kogoś uśmiecha, Zostawić kogoś na pastwę losu, Na łasce losu, wypełnić przeznaczenie, Wyrocznia delficka,

Każdy jest kowalem własnego losu. Na życie ma wpływ nasze postępowanie. Jeżeli w jakimś czasie podejmiemy złą decyzję to możemy jej żałować do końca życia. Każdy plecie swą nić żywota. Jeśli z kilku możliwości wyboru wybierzemy dobrze to los się do nas może uśmiechnąć. Nasze postępowanie powinno pomóc komuś nie możemy pozostawić kogoś na pastwę losu. Nasze postępowanie i decyzje odbijają się na naszym charakterze. Jeśli postępujemy niezgodnie ze swoimi przykazaniami, zasadami moralnymi, lub zasadami to nasz charakter się zmienia. Dlatego każdy jest kowalem własnego losu, każdy wybiera sobie drogę którą będzie szedł do końca życia i każdy musi postępować tak, aby żyć jak najlepiej.
19 3 19
2010-02-20T12:35:18+01:00
1. Oszukać przeznaczenie.
2.Przeznaczenia nie oszukasz.
3.Ślepe przeznaczenie.
4.Wierzyć w przeznaczenie.
5.Miejsce przeznaczenia.
6.Moje przeznaczenie.


Zupełnie zgadzam się z przysłowiem '' każdy jest kowalem swego losu''. Każdy człowiek ma swoje przeznaczenie którego nie da się oszukać. Nie każdy jednak wierzy w przeznaczenie. Wielu ludzi wierzy jednak iż ma swoje miejsce przeznaczenia. Gdy postępujemy w brew swym zasadą, jesteśmy na łasce losu.
Powinniśmy postępować jak najlepiej, bo w tedy istnieje duża szansa iż los się do nas uśmiechnie. Nie należy jednak wierzyć w ślepe przeznaczenie ! Może to się dla nas źle skończyć. Bardzo ciężko jest oszukać przeznaczenie. A więc bądźmy dobrymi kowalami swego losu !
9 4 9