Odpowiedzi

2010-02-20T14:24:40+01:00
Mam na imię ..... a na nazwisko ....... Mieszkam w pięknej .......(twoja miejscowość) wraz z rodzicami :( podaj ich imiona) , (możesz także napisać o swoim rodzeństwie ). Mam ... lat . Chodzę do szkoły (np.gimnazjalnej) w (twoja miejscowość) imieniem (imię szkoły)
Jestem szczupły . Mam ponad 150 cm zrostu. Kolor moich oczów jest niebieski a włosów ciemny . Obecnie są ścięte na krótko. Do szkoły lubię chodzić w jeansach i ciepłym polarze. Po szkole często ubieram się w dresy , ponieważ mogę się w nich swobodnie poruszać.
Staram się być miłym i spokojnym człowiekiem. Czasami nie wytrzymuje i wybucham. Na ogół jednak udaje mi się być dobrym kolegą i synem.
Myślę , że jestem szanowanym i lubianym kolegą w szkole . Lubię pomagać słabszym np. w nauce . Nie lubię ,gdy ktoś z mojego towarzystwa obraża mnie głupimi wyzwiskami.
Lubię poszerzać wiedzę o piłce nożnej. Dużo już o tym sporcie wiem z czego się cieszę. Uwielbiam jeść słodycze i serfować po internecie. Często w pogodne dni gram w piłkę. Moje ulubione przedmioty do wf i Język niemiecki . Lubię jeść naleśniki z serem oraz zupę pomidorową z ryżem.
Myślę że z spośród wielu ludzi zbytnio się nie wyróżniam . Lubię siebie i swój charakter . Moi rodzice mogą być ze mnie dumni.
Dostałem z tego 5
2 3 2