Przetłumaczy ktoś?


Zutaten:
400 g Mehl, 1 Päckchen Germ (Hefe), 1/8 l Wasser, 1 gr. Dose Tomaten, 4 Tomaten, 1 Zwiebel, Pizzagewürz, 300 g Käse, 4 Scheiben gekochten Schinken, 1/2 Teelöffel Salz

So geht's:
Aus Mehl, Germ, Salz und Wasser einen Teig zubereiten. Den Teig zugedeckt an einem warmen Ort ca. 1 Stunde gehen lassen, er soll sich ungefähr verdoppeln. Dann den Teig noch einmal kurz durchkneten und auf einem gefetteten Backblech ausrollen.
Zwiebel würfeln und mit den Dosentomaten, Pizzagewürz und Salz in einem Topf einkochen lassen. Abkühlen lassen und auf dem Teig verteilen. Tomaten in Scheiben und den Schinken in kleine Stücke schneiden und auf die Soße legen, alles dick mit geraffeltem Käse bestreuen. Anschließend im 250 Grad heißem Rohr backen bis der Käse gut verlaufen ist und schon ein wenig braun wird. Guten Appetit.

Selbstgemachter Hefeteig ist für Anfänger nicht so einfach. Du kannst auch fertigen Teig nehmen und den belegen.

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T15:09:54+01:00
400 g mąka, 1 paczuszka drożdży , 1 / 8 l woda, 1 gr. Puszka pomidorów, 4 pomidory, 1 cebula, pizza-przyprawa, 300 g serów, 4 kromki szynek gotowanych, 1 / 2 łyżeczek do herbaty sól

Tak z mąki, drożdże, sól i woda przygotowują ciasto. Ciasto przykrywany przy ciepłym miejscu ok. 1 godziny chodzić puścić, on powinien podwajać się w przybliżeniu. Potem wyrabiać ciasto jeszcze raz krótko i na natłuszczonej blasze do pieczenia rozwijać. Cebula i z puszkowymi pomidorami, pizza-przyprawa i sól rzucać kostką w garnku dadzą zagęszczać się. Dać rozdzielać ochładzanie i na cieście. Pomidory wycinają do krążków i szynki w małych okazach i na sos kładą, wszystko gruby z geraffeltem posypywać ser. Następnie w 250 stopniowi gorącej rurze piec aż ser roztopił się dobrze i już z lekka zbrązowieje. Smacznego!.

Zrobione ciasto drożdżowe nie jest dla początkującego tak pojedyncze. Możesz brać też gotowe ciasto i obkładają ten.

Liczę na Naj! i gwiazdki ;)
1 3 1
2010-02-20T15:12:50+01:00
Składniki:
400 g mąki, 1 opakowanie drożdży, 1 / 8 l wody, [1 gr puszka pomidorów?], 4 pomidory, 1 cebula, przyprawa do pizzy, 300 g sera, 4 plasterki gotowanej szynki, 1 / 2 łyżeczki soli

Z mąki, drożdży, soli i wody przygotować ciasto. Niech ciasto ujęte w ciepłym miejscu około 1 godziny, [jest w przybliżeniu dwukrotnie?]. Następnie ugniatać ciasto na płasko i rozciągnąć na wysmarowanej blachy do pieczenia.
Cebule, pomidory z puszki, przyprawy do pizzy i sól zagotować w rondlu. Rozlać na rozłożone ciasto. Plastry pomidora i szynki pokroić na małe kawałki i umieścić na sosie, posypać obficie tartym serem, wszystko. Następnie pieczemy w 250 stopnia Celsjusza, jeśli wszystko poszło dobrze ser zrobi się brązowy. Smacznego.

Domowe ciasto nie jest tak łatwe, dla początkujących. Można także wziąć ciasta makaronowego i próbować z nim.

Mniej więcej tak.
Proszę o naj, przyda się ;P
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T18:28:15+01:00
Składniki:
400 g mąki, paczuszka drożdży, 1/8 l wody, 1 duża puszka pomidorów, 4 pomidory, 1 cebula, przyprawa do pizzy, 300 g sera, 4 plastry gotowanej szynki, 1/2 łyżeczki soli

Wykonanie:
Z mąki, drożdży, wody i soli przygotować ciasto. Przykryć ciasto i zostawić na ok. 1 godzinę w ciepłym miejscu do wyrośnięcia, powinno mniej więcej podwoić swoją objętość. Potem jeszcze raz krótko zarobić ciasto i wyłożyć na posmarowaną tłuszczem blachę. Cebulę pokrajać w kostkę i zagotowyć w garnku razem z pomidorami z puszki, przyprawą do pizzy i solą. Ostudzić i rozłożyć (rozprowadzić) na cieście. Pokroić pomidory w plasterki a szynkę na małe kawałki i położyć na sos, wszystko grubo posypać tartym serem. Na koniec piec w piekarniku w 250 stopniach, aż ser się roztopi i trochę zrumieni. Smacznego!

Własnej roboty ciasto drożdżowe nie jest takie łatwe dla początkujących. Możesz też wziąć (użyć) gotowego ciasta i je obłożyć (dodatkami).