Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T15:42:44+01:00
My, wszyscy tutaj zebrani, zgromadziliśmy się tu, by połączyć więzem małżeńskim tą piękną, młodą kochającą się parę. Tak i my którzy kilkanaście lat temu stanęliśmy na ślubnym kobiercu, by być ze sobą do końca swoich dni, tak i ta para podejmuje dziś takie wyzwanie, więc kościół chce jak najlepiej poprowadzić ich tą drogę przez życie jak po płatkach róż bez kłótni i niepowodzeń. Aby mieli dzieci szczęśliwą rodzinę, taki życzenia składa im dziś kościół i, które mam nadzieję trwać będą przez wiele lat, więc zapamiętajcie sobie : cokolwiek się stanie na zawsze pozostanie wiara, nadzieja i miłość. Niech im się w życiu wiedzie dobrze o to dziś prosimy Cię Panie!
Amen
1 5 1
2010-02-20T15:53:16+01:00

Mam zaszczyt powitać dzisiejszych zgromadzonych na uroczystości ślubnej. Mam nadzieję że para jest sobie przeznaczona.Małżeństwo to wielka odpowiedzialność trzeba je pielęgnować aby w przyszłości powstały owoce pielęgnacji. Związek na całe życie wymaga szczerości i miłości. Para musi się wspierać mimo trudnych chwila a przede wszystkim szanować. Niektórzy mężczyźni myślą, że kobiety są tyko do gotowania, sprzątania itp. ale mylą się. Kobiety muszą mieć poczucie własnej wartości bo bez wsparcia drugiej połówki związek nie będzie udany. Proszę o przemyślenie tego kazania i wyciągnięcia morału z tych słów.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T16:12:14+01:00
My, wszyscy tutaj zebrani, zgromadziliśmy się tu, by połączyć więzem małżeńskim tą piękną, młodą - a co najważniejsze kochającą się parę. Wy tak jak i my, którzy kilkanaście lat temu stanęliśmy na ślubnym kobiercu, by być ze sobą do końca swoich dni, podejmują dziś takie same wyzwanie, więc kościół chce jak najlepiej poprowadzić was w tą nową, ale jakże i trudną drogę przez życie jak po płatkach róż bez kłótni, niepowodzeń, i sporów. Pamiętajcie, że małżeństwo to wielka odpowiedzialność trzeba je pielęgnować aby w przyszłości powstały owoce tej pielęgnacji. Związek na całe życie wymaga szczerości i miłości. Para musi się wspierać mimo trudnych chwil a przede wszystkim szanować. Bez wsparcia drugiej osoby związek nie będzie udany. Życzymy wam z całego serca abyście mieli dzieci, szczęśliwą rodzinę, dużo błogosławieństwa Bożego i wszystkiego co najlepsze - takie właśnie życzenia składa wam dziś kościół i te życzenia mam nadzieję trwać będą przez wiele lat, więc zapamiętajcie sobie: cokolwiek się stanie na zawsze pozostanie wiara, nadzieja i miłość. Niech wam się w życiu wiedzie dobrze o to dziś prosimy Cię Panie!1 1 1