Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T16:24:24+01:00
Uważam, że najważniejsza w życiu człowieka jest rodzina. Swoją tezę postaram się poprzeć odpowiednimi argumentami.

Pierwszym argumentem jest ciepło. Jak wiemy, to właśnie rodzinny dom i jego członkowie są podstawą miłej, przyjemnej atmosfery. Gdyby nie oni, ich wsparcie i obecność, w codziennym mieszkaniu nie można byłoby zaznać choć odrobiny ciepła.

Kolejnym argumentem jest właśnie wsparcie. Członkowie rodziny są jednocześnie przyjacielami, którym możesz powiedzieć dosłownie wszystko. Oni zawsze podniosą cię na duchu. W chwilach radości a także przygnębienia i rozpaczy zawsze będą przy tobie. Nigdy cię nie zostawią, zawsze spróbują pomóc. Nawet największy i najcenniejszy przyjaciel nie zastąpi prawdziwego serca, którym odznacza się każdy członek rodziny.

Nie można pominąć także więzi. Jak wiemy, uczucie łączące rodzinę jest wielkie, prawdziwe, wyjątkowe. Nie zakłóci go byle problem. Właśnie to potwierdza powyższy argument. Członek rodziny nigdy nie zostawi cię w potrzebie, nigdy nie przejdzie wobec twoich problemów obojętnie.

Uważam, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzeniem, że najważniejsza w życiu człowieka jest rodzina. Dzięki niej, czujemy się bezpieczniejsi potrzebni. Wiemy, że mamy na kogo liczyć. Pamiętamy też o pomaganiu i podnoszeniu na duchu innych.

;]]
41 3 41