Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-20T16:55:14+01:00
Szanowni Państwo!

Słyszałem, iż poszukają pastwo kogoś, na stanowisko latarnika w Aspinwal. Nie ukrywam, że jestem szczerze zainteresowany powyżej przytoczoną ofertą. Posada ta, dałaby mi możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i byłaby zgodna z moim dotychczasowo zdobytym doświadczeniem.

Będąc kopaczem złota w Australii rozpocząłem dorosły etap w swoim życiu. Następnie, nawiązując do wcześniejszej posady poszukiwałem diamentów w Afryce. Oba zajęcia przyniosły mi wysoką dumę i satysfakcję. Po kilku latach odpoczynku zatrudniono mnie jako strzelca rządowego w Indiach. Kolejnym przełomem w moim życiu była posada farmera w Kalifornii. Jak widać, moja kariera zawodowa jest dość urozmaicona. Następnym zajęciem był handel z plemionami brazylijskimi. Właśnie wtedy poznałem piękną otaczającego nas świata. Do kolejnego sukcesu zawodowego można zaliczyć warsztat kowalski w Arkansas, posadę marynarza i harpunnika. Każdemu z wymienionych powyżej zawodów poświęciłem taką samą ilość oddania i sumienności. Ostatnim dotychczas zajęciem była praca w fabryce cygar w Hawanie.

Myślę, że wymienione wyżej atuty pomogą mi w zdobyciu posady latarnika. Jeżeli moje kwalifikacje okażą się wystarczające, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Józef Skawiński.
13 4 13