Odpowiedzi

2010-02-20T17:43:12+01:00
Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny bląd. Oczy natomiast doskonale komponują się z kolorem włosów bowiem są brązowe.Ogólnie jestem drobną istotką w której jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.
Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Lubię stawiać na swoim i dominować. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjna i lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszona niemałą dawką humoru.
Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.
Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.

Nie wiem czy to dobre jak nie to sorki :)
2010-02-20T18:29:25+01:00
Nie wiem cy to o to akurat o to chodzi... ale no ;


mam dwoje rodzeństwa. jestem z nich wszystkich najstarsza siostra, na której spoczywa obowiązek opieki wiec nad nimi, a wiec takze staram sie taka byc ;p. staram sie nie odmawiac im pomocy , gdy jej odemnie oczekuja. w tudnych chwilach gdy nawet rodzice nie potrafia byc przy nich ja staram sie byc. choc często zdarza sie tak, ze sie kłócimy,czy jakies inne gorsze rzeczy to mimo to ich mocno kocham. często mnie wkurzają , ale jakos z chwilami mi złość przechodzi. myśle ze jestem dobra siostra , bo mimo ich czasami sama źle postępuje, czy tez oni często źle robia cos to im to wybaczam. wszelka zlosc , która potrafi przelewac na nich dniami, potrafia sprawic , ze mimo iz czasami sie mocno wkurzam i zle robie, to potrafie zejsc na ziemie i pokazac sie na prawde z dobrej strony ..;P